Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Egy nagyon fontos kérdés!...

Éjszakás kérdése:

Egy nagyon fontos kérdés! Idén kezdeném meg a tanulmányaimat a Kinizsin Szentendrén, de a bevonulás előtt 3 nappal minden iratom eltűnt. Mennyi értelme van igy fel menni?

Figyelt kérdés
Mivel nálunk pénteken zárva az okmányiroda így a pótlásukat se tudtam elindítani. Ha így papírok nélkül megyek fel akkor gondolom szoba se állnak velem majd? Max. Jól kiröhögnek!? Arról nem is beszélve hogy az iratok pótlásához én is kellek nem mehet rokon helyettem megcsináltatni a saját személyimet. Kérem csak az irjon akinek van valami rálátása az ilyesmi dolgokra!
2011. aug. 20. 09:08
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Jelezted hivatalos helyen, hogy eltűntek az irataid? Ha nem tetted meg idáig, akkor sürgősen pótold, ugyanis visszaélhetnek az adataiddal (pl. telefon, internet előfizetés, aztán bizonygathatod, hogy nem is te voltál). Anyakönyvi kivonatod csak van, nem? Azzal tudod magad igazolni. Mindenesetre én elmennék, elmondanám, hogy mi történt, aztán majd ott elmondják, hogy pontosan mit is kell tenni ilyen helyzetben.
2011. aug. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!