Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Hogyan lenne esélyünk vissza...

Hogyan lenne esélyünk vissza szerezni a Trianonban elcsatolt területeket (vagy legalább egy részüket)?

Figyelt kérdés

Nyilván van olyan út, ami a területeink visszacsatolódásához vezetne.

Esetleg hogyan, milyen úton tudnánk Magyarország részére területeket szerezni?


2011. jún. 17. 13:58
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
A kérdésedre már válaszoltunk, kedves kérdező. Akkor elárulnád, mi a problémád? És pláne mi ez a fenkölt, lekezelő hangnem?
2011. jún. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:

Ilyen sok szöveget már fárasztó neki elolvasni. :-)


Sajnos manapság egyre elterjedtebb, hogy az emberek már könyveket sem olvasnak, csak maximum azok kivonatát a szükséges vizsgákhoz. :-(

2011. jún. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
25%

Azért bocsánatot kérek, hogy ennyire terjengős voltam, de a hangnemet akkor is kikérem magamnak. Amúgy, ha megnézed, a hozzászólásom szövegének jó része idézet korábbi hozzászólásokból, amire reagáltam.

Amúgy én nagyon szeretek könyvet olvasni. Most vagyok 22, de már vagy 10-12 éve minden este, ha épp nem vagyok túl fáradt, vagy nem kell éjszakába nyúlóan tanulnom, olvasok pár fejezetet egy jó regényből.

2011. jún. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
51%
Magyar Köztársaságnak ilyes fajta követelései nincsenek, csak a Magyar Királyságnak vannak. A köztársaság lemondott a határon túli magyarokról... Először is MK-nak kéne lennünk, és 100 éven át nyalni a franciák és a britek seggét, meg összeugrasztani őket a románokkal, szlovákokkal, szerbekkel. Egy szóval: Lehetetlen.
2011. jún. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim válasza:
78%
ugy, hogy az elcsatolt terülteken lejátszuk jó hangosan és megállás nélkül Fluor,Sp,VV Zsófi, MM és Justin Bieber számait. addig csináljuk ezt amig meg nem adják magukat
2011. jún. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
77%
Aki nem érzi magát magyarnak vagy szereti szidnia maga népét az minek van ebben az országban ?
2011. jún. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nem is kellenek azok a területek. Boldog vagyok így. Nekem ott nem élnek se rokonaim, se ismerőseim, az én adómat ne erre költsék, inkább a jelenlegi országot fejlesszék.
2011. jún. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
0%
Kedves kérdező! Minek kellene visszaszerezni? Elvesztettük és kész! Szomorú és igazságtalan, de ez van, nem lehet mit tenni! Ilyen alapon minden ország kapja vissza azokat a területeket, amiket háború során elveszített? El kellene már felejteni a múltat. A jelennel kellene foglalkozni. Kíváncsi lennék ha nem lett volna ez a Trianon, most min keseregnének a magyarok?!
2011. jún. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
0%
Hát akkor az lenne a baj, hogy sok a kissebbségünk, és erdélynek meg mi nem adnánk autonómiát, pedig kérné.
2011. jún. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
100%
Csakis összefogással!Azzal minden lehetséges!Lásd a zsidókat és lásd az albánokat mit elértek koszovón!
2011. jún. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!