Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ha a Navy Seal felvételijéhez...

Ha a Navy Seal felvételijéhez kötelező 42 fekvőt és 50 felülést meg tudom csinálni 12 évesen, akkor van esélyem, hogy felnőtt koromba bekerülhessek?

Figyelt kérdés

42 fekvő: 47.69 másodperc (2 perc idő alatt kell megcsinálni)

50 felülés: 1:30 (szintúgy 2 perc)

A futás az még nem megy, a húzodzkodást meg nem próbáltam.


2011. jún. 19. 18:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Amint van amcsi állampolgárságod mehetsz.
2011. jún. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%
Hát szerintem nem csak felülni meg fekvőtámaszozni kell tudni (stb) :) [link] találtam egy ilyen cikket, hátha érdekes lehet neked
2011. jún. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
olvastam, onnan vettem a felülést és a fekvőt is
2011. jún. 19. 18:32
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
42 SZABÁLYOS fekvőtámaszt nem lehet megcsinálni 47 mp alatt. Akármilyen lendületesen is csinálod (és megállás nélkül) egy szabályos fekvőtámasz legalább 1,5 másodperc.
2011. jún. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Pro Patria ***** válasza:
32%

Miért akar valaki külföldi ország hadseregébe menni? Dicsőség?...


Egyébként: nem. Ahhoz, hogy az amerikai hadseregbe léphess, amerikai állampolgárnak kell lenned. A különleges alakulatokhoz pedig tősgyökeres amerikainak és fedhetetlennek.

2011. jún. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
25%
Olyan kis aranyos vagy, de szerintem inkább keress valami megvalósíthatóbb álmot:) Amúgy nagyon ügyes vagy az erőnléteddel:)
2011. jún. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ilyen könnyen nem adom fel.
2011. jún. 19. 21:48
 8/15 Pro Patria ***** válasza:
85%

Na jó, akkor járd végig:

- Először is tanulj meg anyanyelvi szinten angolul

- Költözz ki az USA-ba.

- Élj ott X évet, hogy megkapd az állampolgárságot (vagy nősülj meg odakint egy amerikai nővel)

- Jelentkezz a (sima) hadseregbe, ahova TALÁN felvesznek.

- Tölts el ott ismét X évet.

- Teljesíts olyan jól, hogy egyáltalán megkérdezhesd: beléphetsz-e a kommandóba.

- És akkor TALÁN felvesznek.


Egyébként meg az ilyen alakulatoknál nagyon megszűrik az embereket. Terrorelhárításban is részt vesznek, vagyis nem tanácsos felvenni közéjük "idegen" katonát. Másfelől a 40 fekvő, 40 felülés önmagában semmit nem számít. Azt sokan meg tudják csinálni, mégse vesznek fel mindenkit oda. Pedig igen sokan jelentkeznek.

Különben meg ezeknél az alakulatoknál van egy állandó létszám. Akkor vesznek fel új tagot, ha egy korábbi nyugdíjba megy/meghal. És az utódja nyilván csak egy ember lesz... Jelentkező viszont lesz rá több ezer.

Szerinted téged fognak választani?


Álmodozni lehet, de mire kicsit érettebb leszel, rájössz majd, hogy mit itt nem rosszindulatból mondjuk, hogy ez hülyeség.

2011. jún. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
53%
Egy magyar sincs a Sealsban. Szerintem te se lehetnél. Ám Tengerészgyalogosnak simán elmehetsz amerikába, a felvétel sem olyan húzós, de ha kalandra vágysz akkor angol tengerészgyalogos legyél. :P
2011. jún. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Pro Patria ***** válasza:
100%
Vagy Darth Vader elit rohamosztagába a Halálcsillagra...
2011. jún. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!