Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Voltam kezelve pszichiátrián...

Voltam kezelve pszichiátrián ez lehet kizáró ok ha vám és pénzügyőr akarok lenni?

Figyelt kérdés

Annyi lényeg 20-22 éves koromig voltam kezelve gyógyszerekkel szorongás ellen.Nem voltak öngyilkossági kísérleteim csak szorongtam.

2010 októberében szedtem utoljára gyógyszert egy félszem

hangulatjavítót naponta.

Azóta nem szedek semmit és jól vagyok.

Ezzel vajon megbukok az alkalmasságin.


2011. jún. 28. 13:38
 1/8 anonim ***** válasza:
18%
Titkold el.
2011. jún. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha nincs papír róla és nincsenek már tünetei akkor nem hiszem
2011. jún. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 tetris ***** válasza:
60%

Úgy látszik még mindig stabilan tartja magát az a nézet, amely szerint aki pszichiátriai kezelés alatt állt, az nem normális.

Bárkinek, bármikor lehet pszichés gondja. De ettől még nem lesz dilis. Sőt. Ha valaki elég intelligens ahhoz, hogy felismerje, ha pszichésen nincs rendben valami vele, és emiatt szakorvoshoz fordul, azt csak tisztelni lehet.

Ha amiatt bármi hátrányod is származik, mert egy időben gondjaid voltak a szorongással, és szakorvosi kezelésre szorultál, hát én nem is tudom mit mondanék.

Lehetetlen, hogy emiatt ne lennél alkalmas pénzügyőrnek.

Sok sikert kívánok a felvételhez!!!!!

2011. jún. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
17:32 köszönöm a biztató szavakat.
2011. jún. 28. 19:51
 5/8 anonim ***** válasza:
Aztán ha majd pénzügyőr leszel, rajtaütés előtt ne szorongj !!
2011. jún. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Majd megpróbálom :).
2011. jún. 28. 22:24
 7/8 anonim válasza:
Hát én erre érdemi választ nem tudok adni, de ahogy látom már meg is kaptad. DE!Szorongásból felgyógyulni? Ehhez csak gratulálni tudok. Sok sikert. És soha ne kelljen olyan randa bogyókat szedned:)
2011. jún. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha a doki gyógyultnak nyilvánít, és van erről igazolásod, akkor azt kell felmutatnod az üz3emorvosnak. De mindenképp menj be a pszichiáteredhez ilyen papírért. (Egyébként ezeknek a dilidokiknak is sikerélmény egy-egy ilyen gyógyult beteg, és örülnek, ha látják, hogy a volt páciens jól van, és állást keres. Azért mondom ezt, mert engem is kezeltek pszichiátrián, és most már én is tünetmentes vagyok, és gyógyszert se kell szednem. Az egyetlen problémám, hogy azoktól a gyógyszerektől igencsak meghíztam, és azóta se tudom visszanyerni a régi alakomat. (Nő vagyok.)
2015. júl. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!