Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Pszichiátrián lehet szavazni?

Pszichiátrián lehet szavazni?

Figyelt kérdés
A párom pszichiátrián van, és valószínűleg, hogy a választások során is ott lesz. Cselekvőképes, közügyektől nincs el tiltva, és nagyon is fontos neki a választás. Hol tudok utánajárni hogy ilyenkor mi a teendő? Mert a kórházban elvették a személyijét.
2010. márc. 29. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor a választás napján be kell menni a szavazókörbe hogy van egy személy aki itt és itt tud szavazni és vigyenek mozgóurnát ki hozzá.
2010. márc. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%

De ha nincs személyie...

Ott a pszichiátrián kellene megkérdezni.

2010. márc. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A szavazás idejére visszakaphatja a személyit, a kórházakban vannak biztonsági szekrények, széfek, ahova azokat az értékeket teszik, pár napos betegség esetén csak ajánlják (mikor én tavaly kórházba kerültem pár napra, mondták, hogy az iratokat vigye haza a család inkább), de hosszadalmas ott tartózkodáskor tudtommal kötelező, hogy az értékek (iratok is, pl. TB-kártya, személyi, jogsi) biztonságban legyenek, mert ott is van, aki lop.

Kórházakba kimennek mozgó urnával, csak szólni kell olyankor, gondolom, pszichiátriára is, ha cselekvőképes.

2010. márc. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Meg fogom kérdezni a kórházban, meg majd a páromnak is mondom, hogy kérdezze meg mindenképp. Azért annyira nincs kész.
2010. márc. 29. 21:25
 5/7 anonim ***** válasza:
17%
De ha nem engedi a főorvos szavazni akkor tokostul szakítsd rá ajtót, vágd falhoz, és üvöltsd az arcába bő nyállal hogy "DIE MADAFAKA DIE MADAFAKA DIEEE!"
2010. márc. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
17%
Igen, pszichiátrián is tartanak választásokat, viszont csak Napóleonra és Caesarra lehet szavazni. :)
2010. márc. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Szeretem a humort, és nagyon jót nevettem volna néhány évvel ezelőtt én is a vicceden.

Soha ne kelljen megtudnod, hogy milyen egy pszichiátria. Soha nem kelljen oda menned, sem betegként, sem látogatóként...

2010. márc. 30. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!