Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Milyen "tipusu" katona használ...

Milyen "tipusu" katona használ ilyen fegyvert? És mennyire elterjedtek? Pl. Szakaszonként egy embernek van hasonlo fegyvere?

2011. júl. 14. 23:07
 1/8 anonim ***** válasza:
gránátos
2011. júl. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
78%

The MGL (Multiple Grenade Launcher) is a lightweight 40 mm semi-automatic, 6-shot grenade launcher developed and manufactured in South Africa by the Milkor company . The MGL was demonstrated as a concept to the South African Defence Force in 1981. The operating principle was immediately accepted and subjected to a stringent qualification program. The MGL was then officially accepted into service with the SADF as the Y2. After its introduction in 1983, the MGL was gradually adopted by the armed forces and law enforcement organizations of over 30 countries; it has since proven its effectiveness in harsh environments ranging from rain forests to deserts. Total production since 1983 has been more than 18,000 units.


Azaz:

Dél afrikai katona, és még további 30 ország katonái.

Többek közt tengerészgyalogosok, fókák, delták, rendfenntartók, és mindenki, akinek a tűzerő is fontos.

2011. júl. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

"fókák, "


fókák?


van ilyen kategória?

bocs, de erről még éltemben nem halottam, mi ez?

2011. júl. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Közép amerika, El Salvador-ban használják a kommandósok
2011. júl. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

23:56! Fókáknak mondják a Seal amerikai különleges alakulatot (fordítás miatt). Az egyik legütőképesebb egység:

[link]

2011. júl. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%

"fókák?


van ilyen kategória?

bocs, de erről még éltemben nem halottam, mi ez?"

Navy Seals.

A Seal fókát is jelent.

[link]

2011. júl. 15. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez egy viszonylag új fejlesztés. ha jól tudom még csak csapatpróbára került ki előbb Irakba majd Afganisztánba.

Az biztos, hogy hatékony, de legény legyen a talpán aki pontosan tud lőni vele. A srác a videón egy ex Navy Seal kommandós. Szeretem a sorozatát. Elég bevállalós a pali. :)

2011. szept. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 zozi1111 ***** válasza:
Tengerészgyalogosok.
2012. jan. 13. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!