Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Szerintetek mi akadálya...

Szerintetek mi akadálya lenne, hogy felvegyenek a Francia Idegenlégióba?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok,vagy a BME-re ,vagy az idegenlégióba készülök.185 cm magas vagyok,85 kg. Thai boxolok ,krav magáztam 1 évig.beszélek angolul (van nyelvvizsga) ,franciául ,habár 1 éve tanulom.Kitűnő fizikai állapotom van,nagyon erős,gyors vagyok.111-es IQ.
2011. okt. 9. 14:02
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem LEHET, hogy át fog alakulni, hanem egészen BIZTOS. Ott átalakítják az ember személyiségét, a saját céljaiknak megfelelően. Megvannak erre a megfelelő módszerek. És ha valóban jó katona akarsz lenni, akkor meg sem próbálsz ellenállni. Abban egészen biztos vagyok, hogy még nem tudod, mi vár ott rád valójában. Az ilyesmit nem lehet addig elképzelni sem -nemhogy elmagyarázni valakinek-, amíg meg nem tapasztaltad.
2011. okt. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 bánomisén ***** válasza:
100%

Én nem beszéllek le, mert mindenki úgy sz@rja el az életét, ahogy akarja, nem az én dolgom. Viszont azt gondold végig, légyszíves, hogy esetleg úgy kell leélned az életed 25-30 éves korodtól halálodig, hogy öltél, nem is egyszer. És nincs mentség, meg magyarázat, meg felmentés, mert az, hogy pénzt kapsz érte, nem jelenti egyiket sem.

De mondom, felőlem mehetsz, a te dolgod, de ha ennyire nem figyelsz mások véleményére, akkor mi francnak írod ki kérdésben?

2011. okt. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:

hamar ilyen kotekedos kedvedben vagy kedves utolso,olvasd el akerdest. :) nem az volt a kerdes h infot kerek az idegenlegioval kapcsolatban,hanem hogy mi akadalya lenne hogy felvegyenek?


Illetve,szerintem aki ugy megy oda,hogy nem akar embert olni el sem induljon.Szemely szerint nem erdekelne ha embert kellene olnom :) rosszkor volt rossz helyen

2011. okt. 9. 21:40
 14/33 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz hogy felvegyenek nem kell semmi különleges képesség. Tehát úgy gondolom, nincs is semmi akadálya. Bekerülni az ilyen helyekre nem nehéz. Bentmaradni sokkal nehzebb. Amit itt az emberölésről írtál megmosolyogtató gyermeki naivitással, betudható annak, hogy még nagyon fiatal vagy.(és tisztán látszik hogy még nem voltál ilyen szituációban) Szerinten jelentkezz és majd idővel eldől megérte-e vagy sem.(de ne legyenek illúzióid, az eddigiek alapján nem hiszem hogy sokáig bent maradsz)
2011. okt. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 bánomisén ***** válasza:

Nem kötekszem, kedves kérdező, csak a keményfejű emberektől mindig mérges leszek.

Szerinted nekünk honnan kellene tudnunk, hogy fölvesznek-e vagy sem? Hívd fel őket telefonon.

2011. okt. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
mondhatod gyermeki naivitásnak,hogy nem érdekel ha megölök valakit bevetés közben,de én szimplán azt gondolom,hogy nem lenne probléma :) nem szabad problémának lennie.
2011. okt. 9. 22:30
 17/33 anonim ***** válasza:
100%
Ebben egyébként igazad van. Nem szabad problémának lennie és valóban nem is az. Ha harcérintkezés során lősz le valakit akkor az ritkán okoz a későbbiekben gondot. Általában nem lesznek tőle rémálmaid. Ellenben attól, hogy lőnek rád, esetleg a bajtársad meghal melletted, már sokkal inkább lehetnek.
2011. okt. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
ebben neked van igazad :)
2011. okt. 10. 00:13
 19/33 anonim ***** válasza:
100%

Akadály a légióba való belépés: Egy első nap pszichológus vizsgálat. Sokan itt véreznek el, mert ha a személyiségük idegrendszerük nem stabil, nem kell. Az én vejem is jelentkezett, itt mindjárt ki is esett.

kettő: Állóképesség. Olyan terhelésnek vetik alá, ami nem hétköznapi embernek való, főleg nem egy fejlődésben lévőt. Mi elől menekülsz??????????????????????????? Mert ha tönkre mész idegileg, egy ember mészárszékben élsz pár évig, az állati éned kerekedik felül. Még várj vele pár évet. Tanulj, hogy ne egy bunkó menjen ki. A légiósok is a buta embert tudják csak szívatni.Nem kis szívatásra gondolj!!!!!!!!!! Ha lesz egy szakmád, amit profin fogsz tudni, és ismereteket szerzel a világról, olvasott leszel, és több nyelven beszélsz, akkor jelentkezz.

2011. okt. 12. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim válasza:
81%

Szerintem aki gond nélkül megöl egy embert " rosszkor volt rossz helyen" az ne kamuzzon 111-es IQt!

Jelentkezz! El veled a közelünkből!!!

2011. okt. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!