Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Szerintetek mi akadálya...

Szerintetek mi akadálya lenne, hogy felvegyenek a Francia Idegenlégióba?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok,vagy a BME-re ,vagy az idegenlégióba készülök.185 cm magas vagyok,85 kg. Thai boxolok ,krav magáztam 1 évig.beszélek angolul (van nyelvvizsga) ,franciául ,habár 1 éve tanulom.Kitűnő fizikai állapotom van,nagyon erős,gyors vagyok.111-es IQ.
2011. okt. 9. 14:02
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem két ismerosom volt a légióban, és egyik sem zakkant meg :) tény hogy megváltoztak, hiszen a légió elott hozongo hulyék voltak, 5 év után pedig lehetetlen volt olyat kitalálni, ami kihozta volna oket a sodrukból :D aztán volt jópár ismerosom, akik jelentkeztek, de kiestek a pszihológiai teszteknél. És persze hallottam olyat is, hogy valaki megzakkant... de csak hallottam. Hát rajtad múlik egyébként, bár szerintem 17-18 évesen nem fognak bevenni, elvérzel a pszihológiai teszteken te is.
2011. okt. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:

kedves utolsó előtti , hogyan mondhatnám el,hogy mekkora retardát fszkalap vagy?


kedves utoldó,olvasd el a kérdést először

2011. okt. 12. 19:23
 23/33 anonim ***** válasza:
100%
Az előző hozzászóló éppen a kérdésedre válaszolt. Olyan pszichés terhelésnek vetnek alá, amiből kitűnik, mennyit vagy képes elviselni. De ha ahogy megnyilvánultál : nem okoz problémát az ölés, akkor menj. Nem szeretnék veled haragban lenni
2011. okt. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim válasza:
90%

Nem kell elmondani köszi. A retardált itt te vagy, már ha tudod a szó mag amit jelent.

Nah, remélem minél hamarabb elhúzol és jól fejbe basznak baltával, mert rosszkor leszel rossz helyen.

2011. okt. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim válasza:
100%

Kedves Kerdezö!


A välaszaidböl itelve, egyältalän nem tudsz meg semmit sem az eletröl.

Ha javasolhatom eld az eleted, csajok, buli egyebek, es van meg eleg idöd ahoz, hogy eldöntsd mit is szeretnel valojäban!


Volt egy eleg , szämomra erdekes välaszod a mäsodik lapon ami igy hangzott "Szemely szerint nem erdekelne ha embert kellene olnom :) rosszkor volt rossz helyen" ne a videojätekok alapjän döntsd el , hogy tudsz-e embert ölni, mivel egyältalän nincs valos alapjuk.


En is tervezem a kiutat az Idegenlegioba, de egyältalän nem igy fogom fel a dolgokat mint te, nem erzem magamat fizikailag olyan kemenynek, de szellemileg elfogadhato vagyok, fizikai ällapotomat ott ugy is fejlesztem. Ott az embert ölesre fogjäk kikepezni nem pedig pudingot kesziteni, de amint irtam az elözöekben, es nincs semmi gond a mostani eleteddel akkor eld az eleted amig lehet, es ne rontsd el ilyen gyorsan!


Üdv. Joel!

2011. nov. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim válasza:
77%
Tényleg kitűnő adottságaid vannak, 85 kiló, thai box meg minden... Viszont az IQ ritkán párosul ilyenekkel,és ezúton felvilágosítanálak, hogy az nem a segglyukadtól a tarkódig mért távolság cm-ben. Jó tanács: kevesebb Counter-strike...jha és több Rejtőt megengedjük ;)
2011. nov. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
92%

Régen én is menni akartam a légióba.

Úgy terveztem hogy előtte megyek sima szerződéses katonának.

Nem jutottam be, mert rossz a szemem.

Azóta még rosszabb, műteni kell majd.

Ma már örülök hogy nem jutottam be.


Csak gondolj bele logikusan.

Olyan emberekre kell lőnöd akikről semmit nem tudsz.

Csak azért fogsz ölni hogy ne halj meg.

És ezzel az ellenség is így lesz.

Nem látod át ahogy összeterelik a marhákat hogy leöljék egymást ? Ha neked jó hogy veled sakkoznak hát menj:)

2012. márc. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
61%

A kérdező csak veri a nyálát, kapnál egy romakölyöktől egy pofont és összeesne. Thai box és 1 év krav maga = Tripla nulla. Semmi. "Kitűnő fizikai állapotom van, nagyon erős, gyors vagyok".

És ezt kimondta neked, miből gondolod? A thai boxolók pont, hogy nem gyorsak, sőt merev mozgásúak (én is thai boxoltam 10 évig, onnan tudom).

Állóképességed milyen? Semmilyen...favágóként nem tudnál 2 évig dolgozni, nemhogy idegenlégió. Te itthon a honvédségben sem biztos, hogy végig tudnál csinálni egy kiképzést. Tipikus 17 éves kis takony kamasz vagy, aki csak álmodozik. A 111-es IQ-t, pedig elgépelted. :D

2013. szept. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim válasza:

Mi akadálya?


Semmi.. csak bökkenő, hogy thaibox és kravmaga ismertséged van (1 év még csak nem is tudás vagy gyakorlat). Ha ez Zumba és modern néptánc lenne, no jó, akkor mozogtál már valamit. De ne legyenek illúzióid a közelharci képzettségedről.. a jó fizikai állapot és a iq nyilván előny.

2013. szept. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

és milesz akkor, ha mutter nem enged az idegenlégióba? :D


:D kis csírákat, akiknek tojáshéj van a seggükön, nem vesznek fel oda.

2013. szept. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!