Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » -4,5 dioptriás szemüveggel...

-4,5 dioptriás szemüveggel lehetnék szerződéses katona?

Figyelt kérdés
Szeretnék katonának jelentkezni, minden adott hozzá, a magasságom megfelelő, fizikailag tudnám teljesíteni amit kell, nyugodt ember vagyok. Csak itt van ez az átkozott szemüveg.. szeretném valahogy természetes úton gyógyítani is, mert szeretnék jövőre jelentkezni a toborzóra, minden álmom hogy katona legyek. Teljesíteném a feletteseim parancsát és hazámat szolgálni. Lehetséges, van-e remény hogy felvegyenek? Esetleg ha elutasítanak, lehet fellebbezni? Válaszotokat várom és köszönöm. 20/f
2011. febr. 6. 22:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
71%

Én azon gondolkodtam, hogy ezeket a kérdéseket ugyanaz az ember teszi fel, mert unatkozik, és poénkodni akar?

Kedves barátom. A katona, mint olyan, alapvetően arra van, hogy amikor háború van, akkor lehetőség szerint minél hatékonyabban likvidálja az ellenséget, az esetek nagy százalékában lőfegyverrel. A lőfegyver az annyiban különbözik a zsebkéstől, hogy _messziről_ szokás használni. Most szerinted, ha négy és feles szemüveget viselsz, akkor mennyire vagy alkalmas arra, hogy a fentebbi tevékenységet végezd? Tulajdonképpen kerekesszékben is lehet menni harcolni, mert drága az aknahatástalanító gép.

2011. febr. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
42%
Lehetnél bakancspucoló tisztiszolga, ha még léteznének ilyenek. De sajnos ma már nincs erre igény.
2011. febr. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem ugyanaz az ember teszi fel a kérdéseket. Én egy másik kérdező vagyok. Ez az életcélom, amiről kérdeztem. Köszi a választ, értékelem.
2011. febr. 6. 22:51
 4/17 A kérdező kommentje:
Szerintem mindenről az ember bármire képes akár legyen szemüveges akár nem. Ha háború lenne, aki megakar felelni és nagyon törekszik az igenis szerintem lehet katona. De nem vitázok ezzel kapcsolatban. Várom a válaszokat. Köszi az őszinte válaszokat.
2011. febr. 6. 22:54
 5/17 A kérdező kommentje:
*mindenre
2011. febr. 6. 22:55
 6/17 anonim ***** válasza:
55%
Na, nem akartam bunkó lenni, csak van napi 20 ilyen kérdés. Csináltasd meg a szemeidet, és akkor mehetsz.
2011. febr. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Semmi baj, nem vagy bunkó :) Elnézem. Csak szeretném nagyon szolgálni a népemet és a hazámat, ez minden álmom. Na és persze kell a fegyelem is, amely előrébb vezet az életutamon.
2011. febr. 6. 23:00
 8/17 anonim ***** válasza:
83%
Hát ha háború lenne akkor természetesen lehetnél, akár még nyílt gerinccel vagy fél vesével is. Viszont hidd el nekem, hogy nem akarnál lenni. És hirtelen 8 dioptriás szemüveged lenne.
2011. febr. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 splash ***** válasza:
Sok sikert.
2011. febr. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 fegyvernepper ***** válasza:
Komoly látási problémáid lehetnek, ha ilyen szemüveg kell. Talán nem akarnál inkább rendőr lenni? Vagy esetleg látásodon kezelésekkel javitani...
2011. febr. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!