Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Januártól már lesz sorkatonsas...

Januártól már lesz sorkatonsaság Magyarországon?

Figyelt kérdés
2011. nov. 25. 14:58
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:

"Rajtunk kívül szinte minden országban ez hazafias kötelesség,"


Sok európai országban nincs.

2011. nov. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
100%

"Rajtunk kívül szinte minden országban ez hazafias kötelesség,"


Csak a piros országokban van.

A narancssárgákban meg el akarják törölni:


[link]

2011. nov. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
23%
A katonaságnál nem lehet rászokni italra a részegségig, sem a kábítószerre és semmi káros dologra, mert akkor az illető kimenő megvonást és hasonló büntetést kap. Azonkívül a sorkötelesség az 18 évtől kezdődik, amikor őrületes nagy hasznot már csak koránál fogva sem remélhet tőle sem a család sem a haza. A civil életben pedig éppen ez az idő az amikor mindenféle ártalom éri a fiatalokat, és ettől óvja meg őket a fegyelem és a katonasággal járó feladat.
2011. nov. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 mountain ***** válasza:
55%
Bizony rájuk férne. Minden esetre nem lenne az a sok ferde viselkedésű meg kinézetű fiatal. utazik veled a villamoson,aztán úgy néz ki,mintha egy trollt kereszteztek volna egy botsáskával. Kommunikációs készségük meg: Bú-bá-hee?
2011. nov. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
100%

"A katonaságnál nem lehet rászokni italra a részegségig, sem a kábítószerre és semmi káros dologra, mert akkor az illető kimenő megvonást és hasonló büntetést kap. Azonkívül a sorkötelesség az 18 évtől kezdődik, amikor őrületes nagy hasznot már csak koránál fogva sem remélhet tőle sem a család sem a haza. A civil életben pedig éppen ez az idő az amikor mindenféle ártalom éri a fiatalokat, és ettől óvja meg őket a fegyelem és a katonasággal járó feladat."


Basszus. Ez LOL. ÉS ezek után nem lesz alkoholista vagy mi? Van jó pár ismerősöm aki nem volt katona mégse lett drogos vagy alkoholista. Ellenben van az ellenkező eset. Volt katona, de attól függetlenül alkoholista lett. Ebben a kórban. Ma már 13-14 éves kortól kezdenek el alkoholt fogyasztani.


De ha valaki ennyire akarja, akkor azoknak lehetne külön csinálni. Menjen be és lehet sorkatona. De csak úgy, hogy aki akar. ÉS érdekes lesz látni, hogy majd a nagy hazafi jobbikos gyerekek se fognak bemenni.

2011. nov. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
100%

"Minden esetre nem lenne az a sok ferde viselkedésű meg kinézetű fiatal. utazik veled a villamoson,aztán úgy néz ki,mintha egy trollt kereszteztek volna egy botsáskával. Kommunikációs készségük meg: Bú-bá-hee?

"


Na ez is egy olyan dolog amihez senkinek semmi köze. Mind ez elmondható az emokról és a skinheadekről.

2011. nov. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
43%
AZÉRT ÖNTÖTTÉK AZ AGYATOKBA EZT A SORKÖTELESSÉG ELLENESSÉGET,hogy ezt a vízzel, termőfőlddel jól ellátott kis országot 5perc alatt lerohanja aki erre éhes. (már van jelentkező) Ne kelljen még egy hónapig sem küzdeni érte mint 1956-57 ben.Mióta csak feljegyzések vannak tudjuk, hogy mindig is volt kötelező hadba vonulás.még a gazdag családok is tartottak kisebb hadsereget. És akkor egy ország, mint a miénk, körülvéve irigyekkel, itt áll ütőképes védelem nélkül 10 szál katonával. Akkor már ezekre sincs szükség. Ha nem érdekel a hazánk sorsa, akkor rabszolga leszel előbb utóbb.
2011. nov. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
55%

"És akkor egy ország, mint a miénk, körülvéve irigyekkel,"


neked mosták át az agyad. Nem nagyon irigykednek ránk sokan.


"Ne kelljen még egy hónapig sem küzdeni érte mint 1956-57 ben."


Ez 1956-ban lejátszódott. És azért nem ugyanaz egy forradalom mint ha megtámadnak minket. Azért ha már ennyire véded az országot légy tisztában a történelemmel.

2011. nov. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
68%

"És akkor egy ország, mint a miénk, körülvéve irigyekkel,"

Ez jó, bearanyoztad a napom :D


Én nagyon sajnálom, hogy eltörölték, nem lennének Fluor Tamások, meg 20 kilós s.gg alá tölt, csillogós fülbevalós fiatalok. Engem mondjuk nem érint, mert be fogok vonulni, hosszabb, kevesebb időre, mihelyt elvégeztem az iskolát.

2011. nov. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
43%

"Engem mondjuk nem érint, mert be fogok vonulni, hosszabb, kevesebb időre, mihelyt elvégeztem az iskolát.

"


Vonulj. Én inkább egyetemre megyek. Kinek mi. Nekem meg se fordult a fejemben a katonaság.

2011. nov. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!