Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Szerintetek lehet háború?...

Szerintetek lehet háború? (Politikai helyzetre rálátással rendelkező, érett felnőttek válaszát várom)!

Figyelt kérdés

Bizonyára tudjátok,hogy a parlament elfogadta,hogy bár sorkötelezettség nem lesz újra, viszont, ha az országot támadás éri, minden 18 és 40 év közötti férfinak harcolnia kell. Picit kétségbe vagyok esve,mert nem szeretném,ha legrosszabb esetben a két csemetém apa nélkül nőlne fel, illetve a kedvesemért élek halok, őt sem hagynám el soha, ezért vagyok kétségbe esve.


-egy kétségbeesett apuka-


2011. dec. 8. 12:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Én nem tudom elképzelni. Milyen erők támadnának meg milyen erőket, és mi céllal? Maximum a Londonihoz hasonló zavargásokat tudnék elképzelni amik végigsöpörhetnének Európán, akár hosszabb ideig is, és nagyobb tömegekkel mint akkor volt.
2011. dec. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
reméljük nem lesz háború. másrészt elmehetsz munka szolgálata is, nem kell a frontra menned, hivatkozhatsz a lelkiismereti okokra pl. vallás.
2011. dec. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%
Ugyanannyi az esély rá, mint bármikor máskor. Lehet, hogy lesz, de sokkal valószínűbb, hogy nem. Magyarország nem áll olyan konfliktusban senkivel, hogy az háborúhoz vezessen.
2011. dec. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Megnyugodtam !:)

2011. dec. 8. 12:59
 5/15 asmosys ***** válasza:
94%

„ nem kell a frontra menned, hivatkozhatsz a lelkiismereti okokra pl. vallás.”

Ez a sorkatonaságra vonatkozik. Hadiállapot alatt frontszolgálat esetén meg se merd próbálni.


Egyébként nyugi. Arra hogy minket támadjanak százalékban kifejezhetetlenül alacsony az esély.

2011. dec. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
67%
Ezt a listát sztem csak felmérés jelleggel készítik, hogy megtudják hány emberrel lehet max. számolni ha gáz van. De Magyarországot ki támadná meg? A szomszédos országok közül mindenki már (papíron) szövetséges másrészt Magyarországnak nagyon erős a légiereje nem érdemes megtámadni...
2011. dec. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

"ha az országot támadás éri, minden 18 és 40 év közötti férfinak harcolnia kell. Picit kétségbe vagyok esve,mert nem szeretném,ha legrosszabb esetben a két csemetém apa nélkül nőlne fel"


Ha nem is harcolsz, és komolyan megtámadnak minket, akkoris esélyes, hogy a gyerekeid apa nélkül nőnek fel. Esetleg "csak" az asszonyokat-gyerekeket mészárolják le, és akkor te öregszel meg nélkülük. Sőt! Egy laza atom Pusztavacs környékére és akkor tényleg nem megy senki sehova.

2011. dec. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen. Minden országban érezhető is a háborús készülődés. Az USA koncentrációs táborokat épít, Szerbia küldözi ki a behívókat, és hazánkban is nyilvántartásba veszik a hadköteleseket.
2011. dec. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Az USA koncentrációs táborokat épít...


És kiknek?

2011. dec. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

Lesz és előbb, mint utóbb.

A történelem ismétli önmagát és Európa hanyatlása elkezdődött. Az usa meg a saját döglött lovát sikeresen áthúzta az európai államok területére.

Nyugatnak vége, fogunk szívni, bár ne lenne igazam.

2011. dec. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!