Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Lehetek-e katona úgy, ha volt...

Lehetek-e katona úgy, ha volt egy öngyilkossági kísérletem és látszanak a nyomai? Az ereimet akartam elvágni.

Figyelt kérdés
2009. máj. 17. 09:49
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*felvágni
2009. máj. 17. 09:50
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
hááát ez mad kiderül..ugyis el ekll emnni elötte alkalmassági vizsgálatra,ami nem csak fizikai vizsgálatot jelent hanem szellemit is,ott ha uyg találják ,hogy olyan az idegállapotod,hoyg ez a lehetöség fenn áll nálad,akkor uygsem leszel alkalmas.ha nagyon látzsik,leht rákérdeznek,mitol vannka hegek.
2009. máj. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem nem, illetve ha most már meggyógyultál akkor talán igen. Azért elmebetegeket nem vesznek fel katonának. Szép is lenne, fegyverrel szaladgálni mi?
2009. máj. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%

Ha átmész a pszichológiai teszten.

Azért nem tudom a kiképzést hogyan viseled el, ha egyszer már a megfutamodást választottad.

2009. máj. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem NEM. Aki lelkileg "gyenge", az hogyan viselkedne egy olyan komoly helyzetben,amikor határozott döntések kell hoznia pillanatok alatt, ráadásul fegyverrel a kezében. Persze lehet az öngyilkossági kisérlet egy régi gyerekkori baklövés, amit már régen kinőttél.Meg kell említeni és majd ők eldöntik,hogy alkalmasnak találnak,vagy nem.Ha ez minden vágyad, sok sikert.
2009. máj. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%

ne egyszerüsítsük ennyire le, egy öngyilkosság ill. kísérlet koránt em biztos, hogy megfutamodást jelent, ez annál kicsitt összetettebb jelenség


DE hát úgy gondolom, nem igen fogják neked a pszichológiai alkalmasságit megadni, hacsak ki nem hagyod szépen az élettörténetedből ezt a storyt. Na most a heggekkel hogy mit kezdesz jó kérdés ...

2009. máj. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem lehetsz. A volt párom úgy szakította meg a sorkatonai szolgálatát kb. a felénél, hogy öngyilkosságot kísérelt meg, pszichológiai alkalmatlanság miatt leszerelték. Jelenleg rendőr.

2009. máj. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%
Ha jól teljesítesz a fizikai, orvosi és a pszichológia teszteken, akkor lehetsz. De ezt a öngyilkosságos témát jobb ha nem említed, ha katona akarsz lenni. A pszichológia teszten azthiszem, rá is kérdeznek. Ha nem is konkrétan, de utalnak rá.
2009. máj. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 csiber ***** válasza:
51%
Egyböl meghuznak, ugy mint az iskolábol is kicsapján a kamikaze egyéneket. Lelkileg nem megfelelö. Eltanácsolva.
2009. jún. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
87%
pff nem azt kérdezte h szerintetek milyen a lelki világa.. megtette megbánta gondolom azóta megoldódott minden most az a kis heg nem fog számítani.. ha minden ember aki öngyilkos akart lenni nem lenne komplett nem sok "normális"ember lenne... -.-" nehogy már rögtön a gyenge jelzőt kapja.. nem gyenge csak sok rossz után tehetetlen leszel és nincs miből új erőt merítened... ennyi az egész.. jó vannak olyanok akik agyilag zoknik és azért akarnak öngyilkosok lenni..
2009. jún. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!