Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Háború lesz 5 éven belül?

Háború lesz 5 éven belül?

Figyelt kérdés

Elég sok tény van amire erre add okot...


1.: MTV1-en a híradóban mutatták a metró vonalak atombiztos voltát. 48000 ember fér el benne és a generátorok 6 hónapig bírják

2.: A Margitsziget alatti atombiztos óvóhelyet rendbe hozták, ahol a parlamenti vezetőink, és a vezérkar számára vezetési pontot újítottak fel.


3.: A Gellért-hegynek támaszkodó Országos Légvédelmi Parancsnokság 40 m. mélyen lévő bunkerrendszerének kábeleit kicserélték. A készletek feltöltése megkezdődött.
4.: Az MTV 1-en a híradóban bemutatták, a Csepeli lakótelep alatt titokban húzódó bunkermúzeumot, melyet megnyitottak a nagyközönség színe előtt.

5.: A Semmelweis Orvostudományi Egyetem 20000 db ( Húszezer! ) gázmaszkot, és vegyvédelmi öltözetet rendelt, amelyeket le is szállítottak annak rendje és módja szerint.


6.: A DEMOKRATA magazinban 5 héttel ezelőtt egy argentin kisfiú neplóját közölték le a több hónapos zavargásokról, amely Buenos Aires városát pokollá változtatta miután az IMF leminősítette őket, és kitört a lázongó pokol..A város halálos csapdává változott, halottak az utcán s.t.b. Miképpen tud az okos ember vidékre lehúzódni, ahol még önellátásra be lehet rendezkedni.


7.: Könyvek jelennek meg az önellátó családi gazdaságokról, a TÚLÉLÉS TITKA címmel.


8.: A BARIKÁD hetilap leírja a 3 héttel ezelőtti számban, hogy miképpen védhetjük meg magunkat.
Svájcban 274000 atombiztos óvóhely van, és itthon is egyre több cég él abból, hogy ilyen óvóhelyeket építenek a családi házak pincéiből nyíló kazamatának végébe, és pánik-szobákat alakítanak ki a lakásokban.


9.: ANGELA MERKEL azt mondja, hogy " Európában senki ne gondolja, hogy nem lesz háború a közeli jövőben."


10.: Anglia bejelentette, hogy megvédi országát, és annak határait. Megkezdte a felkészülést a harcra.


11.: A mozgósítás, és az összeírás már nyíltan zajlik itthon is.


12.: A tartalékos tiszteknek és a mozgósító szolgálatnak kötelező a hajukat lenyírva a behívási-kiértesítési protokollnak megfelelően - magukat azonnal elfogadhatónak és fizikailag szinten-tartani!


13.: kiküldték a tartalékos-mozgósítási behívót a tartalékos állományú magyar NATO katonáknak IS


2011. dec. 16. 16:25
1 2
 1/20 asmosys ***** válasza:
54%
Aki butaságokban akar hinni, talál magának okot.
2011. dec. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%
Hm nem tudom ierd be a keresobe 3dikvilaghaboru es nezz szet ott is...elege lebilincselo.
2011. dec. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
87%
Ha valaki azt irná neked, hogy ebből tuti háború lesz, boldog lennél? Ne keltsél feleslegesen pánikot!!!!!!!!!
2011. dec. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
37%
Mi ez a pacifista vircsaft? Öt éven belül? Nem úgy volt, hogy 2012 lesz a káosz éve?
2011. dec. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
Erre mondják hogy beee...
2011. dec. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
27%
Jövő decemberben a maják kikelnek a sírjukból, és bosszút állnak minden európain, mert leigázták közép amerikát. Ezt persze minden európai politikus tudja már hitler óta. Hitler tulajdonképpen a gázkamrákat csak kipróbálta a zsidokon, hogy majd a maja zombikon is használhassa. Brad Port pedig a jövőt bemutató dokumentumfilmet forgatott Kőbányán.
2011. dec. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
*Pitt
2011. dec. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
légy szíves, a kijelentések forrását is jelöld meg, mert így én nem hiszek neked, persze 1-2 dologról én is hallottam, de az,hogy pl: túlélős könyv jelenik meg, az nem jelenti azt is,hogy háború lesz, nem hiszem, hogy Bear Grylls könyve például ezért készült
2011. dec. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
90%
Jéézuusooom! Most már értem, hogy miért tart Bear Grylls a 9. évadnál.
2011. dec. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Olvastam már nem ilyen "szélsőséges" oldalon is ezt a cikket de azt most hirtelen nem találtam meg.


[link]


Amúgy szerintem egy ideig biztos nem lesz háború.Ez maximum erőfitogtatás de szerintem még az se...

2011. dec. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!