Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Háború lesz vagy semmi jelentős?

Háború lesz vagy semmi jelentős?

Figyelt kérdés

Én már nem tudom, mit higgyek.

Az egyik mongya hogy igen,masik hogy nem azt mutatják, hogy de igen , vagy csak tévedek.

[link]

[link]

Mit gondolsz te jelenleg a világon mi zajlik?


2011. dec. 14. 21:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

nézd,itt már annyira zavaros minden,az ember semmiben nem lehet biztos.

ezek mind csak találgatások,a jövő meg teljesen bizonytalan.

2011. dec. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Vannak akik szeretnek összeesküvés elméletek gyártani és riogatni az embereket. Nem kell velük törődni.
2011. dec. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
a második link már nem aktuális, mert nem támadott izrael. egyébként idő kérdése lehet. most is ugye irán befogott egy amcsi kémrepülőt a saját légterében :)
2011. dec. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Vadmeggy ***** válasza:
62%

Egy iráni-amerikai/izraeli háború messze nem elég ahhoz, hogy kirobbantson egy világháborút.

Senkinek nem lenne érdeke kirobbantani egy új világháborút a gazdasági válság közepén.

A jobbik meg folyton baromságokat beszél. Komolytalan az egész párt.

2011. dec. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%
Két héten belül világháború? Ahhoz képest az idézett cikk több mint egy hónapos. Ennyit a hitelességéről. Amúgy meg az egész egy baromság.
2011. dec. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
55%
Csak persze jól illik a jobbik antiszemita világképébe.
2011. dec. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
49%
Erdekes felvetes. Ha lesz is haboru azt komoly diplomacia haboru, ultimatum elozi meg. ha USA es Iran kozti feszultseget nezzuk akkor az USA tamadas elott valoszinuleg maga melle fog allitani jo par arab orszagot es ez nem lesz nehez ugyanis tobb arab orszag is veszelyesnek latja Irant na meg ott vannak a vallasi ellentetek hisz Iran erosen siita vallasu mig a korulotte levo arab orszagok a szunita vallast kovetik es eleg nagy az ellentet koztuk. ha ki is robban egy haboru megont nagy kerdes milyen szinten szeretnek megvivni. regularis haderoben az USA sokkal erosebb foldon, levegoben, es vizen tehat ott eselyes sincs Irannak, viszont ha az USA el is akarja foglalni nemcsak csapast akar merni akkor lehetnek problemak hiszen se Vietnaban se Irakban se Afganisztanban nem tudtak folyamatos szilard megszallast vegrehajtani a felkelok miatt. III. vilaghaborunak meg szinte semmi eselye sincs ugyanis egyetlen orszag sem fog Iran miatt haboruba rohanni ahogy pl Eszak-korea mellett sem. Kina az Eszak-amerikai es Europai piacokbol el, nem lesz olyan hulye, hogy a jobbik vagy Iran kedveert lerombolja mind azt a gazdasagi eredmenyt amit evtizedeken at epitett arrol nem is beszelve, hogy Kina leggazdagabb embereinek is mind nyugatob vannak a befekteteseik stb. Oroszorszag szinten hasonlo cipoban jar, ok is elossorban az europai es tengerentuli piacoktol fuggenek. Persze van mind ket orszagnak kozel-keleti erdekeltsegeik is nem keves de nem azok hatarozzak meg a gazdasagukat! Amugy Kina es Oroszorszag akkor is nagyon obegatott amikor Serbia ellen indultak a NATO csapatok es kilatasba helyzetek, hogy nem hagyjak annyiban de ugyan ezt mondtam amikor Irakot megtamadtak. Aztan a nagy tiltakaozasok utan kotottek par millio dollaros piaci uzleteket es egymas nayakab borultak. Mocskos dolog a politka de amig Kinanak elnezik Tibetet es az Oroszoknak csecsenfoldet akkor ok miert ne neznek el masoknak a dolgaikat?
2011. dec. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Na, az ilyen sötét bunkó jobbikosok miatt hagytam annak idején ott a pártot. (A második cikkre gondolok nem a kérdezőre). Izzadságszagú, tájékozatlan, cselekvőképtelen politika jellemzi őket. Azért remélem van már valami alternatív összeesküvés elméletük arra az esetre, ha mégsem tör ki a "greatwar" 2 héten belül.
2011. dec. 15. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

több helyröl hallom hogy valami lesz...

állitolag kezdik számbavenni a hadképes férfiakat is.szerintem már mindenki tud mindent csak a népnek nem szol senki.de a jelenlegi helyzetet nézve nem csodálkoznék semmin.mondják hogy a forint a pengö sorsára fog jutni,menekitse mindenki a pénzét külföldi bankszámlára,meg váltsd át frankra a megtakaritásod stb.. ilyeneket hallottam független hitelügyiintézöktöl.de nyulván semmi sem biztos és igazábol meg vagy löve mert most akkor igaz vagy ne, csináld vagy ne csináld?

2011. dec. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

" ilyeneket hallottam független hitelügyiintézöktöl.de nyulván semmi sem biztos és igazábol meg vagy löve mert most akkor igaz vagy ne, csináld vagy ne csináld?

"


Nyilván a hitelügyintézők a beépített ügynökök, akik azzal lettek megbízva, hogy tájékoztassanak néhány kiválasztott embert arra, hogy hamarosan kiirtják az emberiséget.


"állitolag kezdik számbavenni a hadképes férfiakat is.szerintem már mindenki tud mindent csak a népnek nem szol senki.de"


Természetesen nem szóltak senkinek mert ez titok (bár erről a hatalmas államtitokról már két hete teszik fel az idióta kérdéseket, ami elég nagyfokú tájékozatlanságra vall)

2011. dec. 16. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!