Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Jelentkeztek tartalékosnak?...

Jelentkeztek tartalékosnak? Én gondolkodom rajta.

Figyelt kérdés

2012. jan. 4. 15:36
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Ezek a feltételek:


Önkéntes tartalékos szolgálati viszony létesítésének feltételei:


beöltött 18. életév

magyar állampolgárság

állandó magyarországi lakóhely

legénységi beosztásokhoz 8 általános

tiszthelyettesi beosztásokhoz általában érettségi, egyes speciális beosztásokhoz szakiskola

tiszti beosztásokhoz főiskolai vagy egyetemi végzettség

egészségügyi, pszichikai és fizikai alkalmasság ( 4/2003. (I. 31.) HM rendelet),

büntetlen előélet.


És ezek mindegyikének megfelelek :)

2012. jan. 5. 10:54
 12/14 anonim ***** válasza:

Azért mondtam a légiót, mert keményebb is, jobb a kiképzés, több pénzt kapsz főleg ha misszió van. Én nem tapasztaltam, csak ismerősöm volt a légióban. Amúgy meg csak csak úgy mondtam nem kell felháborodni, maximum nem kell figyelembe venni amit irtam.

Sok sikert ha felvesznek! :-)

2012. jan. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Szerintem mindenképp jelentkezz, apám is jelentkezett, őt mondjuk nyugdíjazták amikor megszűnt az állománya, de még csak most 47 igy ő is jelentkezett. De persze ez attól is függ milyen állásod van stb... A légióba meg azok mennek akik bírják ha megverik őket, ha megalázzák, és egyfolytába fizikai munkát végeztetnek velük..
2012. jan. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Lányként is jelentkezhetek tartalékosnak?
2012. jan. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!