Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Volt már olyan, aki nagyon...

Volt már olyan, aki nagyon nehezen futotta le a 3200 km-ert a szerződéses katona felvételen, de mégis megcsinálta?

Figyelt kérdés
Meséljen már az, aki volt ilyenen. Minden érdekel!
2012. febr. 11. 15:16
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg az, hogy bírd. Spirnt a táv fele, 20-100 méter gyorskocogás és SPRINT! Erőlködni kell, nemcsak egyszerűen futni. Utána úgyse kell még 2x lefutnod, egy alkalomért mident beleadhatnál.
2012. febr. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Én 18:30 perc alatt futottam le! És sikerült, fél éve. Mondjuk tudtam h. ez a gyengém, ezért is készültem jobban rá a fekvőre és felülésre. A futásra keveset kaptam, de a másik kettőre max pontot.
2012. febr. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Tényleg csak akarat kérdése, de aki soha életében nem futkározott, annak elég keményen rá kell készülnie. Mert azért az a 3200 m nem kis táv...
2012. febr. 12. 18:09
 24/26 Ci.ara ***** válasza:

mikor adtad be a jelentkezésed és melyikbe? Én holnap fogom Kinizsibe

mondjuk nálam a futás meg a fekvőtámasz az nem gond inkább a felülés xD

2012. febr. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
az 16 km/h ás sebességet jelent 12 percen keresztül.ez kb normál futás.Néhány hónap felkészülés után,szerintem akármelyik egészséges fizikummal rendelkező ember le tudja futni egyenes talajon
2012. febr. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Nem szoktam futni. De a multkor lefutottam kb 8 km-t gond nélkül, nem álltam meg közbe. Nem vagyok kis darab se. Agyban dől el minden, nem vélemények és statisztikák alapján.
2012. febr. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!