Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » KATONÁK! Mit szóltok hozzá,...

Splash kérdése:

KATONÁK! Mit szóltok hozzá, hogy a különböző pótlékokat el akarja venni a kormány? Marad az alapfizu.

Figyelt kérdés
2012. febr. 24. 01:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
13%

Vannak katonán ?:D

Így is túl lesztek fizetve, az unió megvéd minket ide nem is kelenek katonák

2012. febr. 24. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
27%
Miről érdeklődsz? Ha van is egy maroknyi zsoldosunk azok is mit csinálnak? Valahol lógatjuk a lábukat. Ha lenne komoly, hazaszerető. gátakon is helytálló hadseregünk aminek Te is tagja vagy, jelen ocsmány kommunista támadásokat túlélni igyekező kormányunk esetében ezt a provokatív kérdést fel se tennéd! Egy volt ezredes lánya vagyok.
2012. febr. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
61%

A kormányunk NEM ocsmány kommunista támadásoknak van kitéve,hanem a saját rossz kormányzásának a következményei kellene elviselnie. Illetve változtatni rajta.

A pótlékok elvétele pedig a Fidesztől megszokott szemétség.

2012. febr. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
91%
Semmi baj. Nem kell ide pótlék, hazaszeretedből is be tudod fizetni a csekkeket meg enni tudsz adni a gyerekeidnek, úgy is ezt várja el a civil társadalom. A sok nagyszájú civilt besoroznám azért, hogy kipróbálja milyen mikor 1 hónapból 3 hetet gyakorlaton tölt egy átlag katona a családjától távol szaros 70 ezer forintos fizetésért. Csak hát ezek a nagypofájúak már a fizikai alkalmasságin elbuknak utánna meg csak fikázni tudják a másikat.
2012. febr. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
29%

Tényleg hülyeség volt megszüntetni az általános hadkötelezettséget.

Sok gyerek sehol nem lát férfi viselkedésmintát és olyanná válik mint SP vagy Vuity Trutykó és az önuralmuk meg olyan lesz mint mamucigórolandnak.

A sok anyucikedvence nyafibajnokról nem is beszélve.

Na adnék én az ilyeneknek csak kerülnének 2 hónapra a kezem alá.Meg lennének formálva garantálom és szégyellnék a kiképzés előtti önmagukat.


A katonákhoz nem tudok hozzászólni de a tűzoltóról tudom, hogy van mikor napokig csak a töküket lógatják szép pénzért .Hétvégén, éjszaka még szebbért. És ha netalán akció van és nem sikerül munkaidőben befejezni már követelik is a további pótlékokat.

2012. febr. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
89%
Mondjuk én sem tudok minden katonáról egyformán nyilatkozni, mert nyílván nem azt látja az ezredes lány mint az eje beosztású szakaszvezető fia. Míg a kislány csak annyit fog fel az egész katonásdiból, hogy apuci minden nap otthon van és mindig tele a hűtő + apucinak mindenki bólogat, addig a kisfiú már meg sem ismeri az apját mert olyan ritkán látja és az albérletben folyton üres a hűtő. Ha apuci otthon is van akkor csak azért mert készül a következő térdműtétjére 30 évesen.
2012. febr. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
47%

Ma 08:42


Voltál katona? Miből gondolod, hogy te meg tudnál valakit is nevelni? Az ész osztáson kívül, nem hiszem, hogy sok mindent tudsz, bár helyedben vigyáznék azzal is, mivel nincs sok elosztani valód.

2012. febr. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
45%

Htlger vagy mi vagy.

Persze hogy voltam katona.

Sokan be vtak carva ,hogy most mi lesz velük.Coptak is vastagon néhányan közzülök.Én meg tettem a dolgom amit rámbíztak, amire kiképeztek . Ott nem volt nyafogás ám.

Nem mondom, hogy hű de jó volt de azért kellet az nekünk, hogy megtanuljuk befogni a pofánkat és parancsolni magunknak.Messziről látszik, hogy mennyire hiányzik ez a kis nevelés sokaknak mostanában.

2012. febr. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Kérdező erről hol hallottál? Érdekelne!
2012. febr. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Kedvesem a volt ezredes is kommunista volt, másképp nem lehetett volna ezredes.
2012. febr. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!