Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Valaki elmondja nekem röviden...

Valaki elmondja nekem röviden és lényegre törően, hogy hogyan ment végbe a Kubai Forradalom?

Figyelt kérdés
Ez alatt mindenre kíváncsi vagyok. Kik ellen irányult, mi lett utána ,miért volt,mi volt előtte... stb.

2012. márc. 19. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Itt van:

[link]

2012. márc. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazad van,ennél rövidebben már nem is lehetne leírni...
2012. márc. 19. 21:03
 3/5 hollófernyiges ***** válasza:
Ha egészen részletesen akarod, akkor a könyvtárban keresd meg Merlétől a Moncadát. Regényesen ír, de a résztvevőket (és túlélőket) kérdezte ki és jól megérthető hogy mi volt az amitől elindult az egész.
2012. márc. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! ;)
2012. márc. 20. 19:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha esetleg még érdekel,az ok az volt hogy a rendszer nagyon korrupt volt,az olasz mafia már egy mafia államot akart ott létre hozni,mivel az emberek érezték hogy kizsákmányolják őket így Castronak könnyű dolga volt hogy a nép legjava mellé álljon.
2017. jún. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!