Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Na, mit szóltok hozzá hogy...

Na, mit szóltok hozzá hogy lezuhant egy AH-64 Apache?

Figyelt kérdés
Állítólag vagánykodott a bal.....asz pilóta.

2012. márc. 23. 18:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
48%
szerintetek mit kap a pilóta?
2012. márc. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
48%
Ez nagyon naaagy xDDD
2012. márc. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
100%

Igen,nem volt jó ötlet trükközni egy ilyen drága helikopterrel csak úgy.De gondoljatok bele,hogy kint a hadszíntéren is hasonló manővereket kell csinálnia,plusz ez a helikopter az ilyen manővereket is bírja,így van tervezve,hogy ha már a másik helikopter szétesne az erőhatásoktól,ennek bírnia kell.

Nekem nem tűnik fel,hogy elkapná az épületet a farokrészi kerékkel.De biztos nem dicsérték meg azért,hogy hazavágott egy ilyen helikoptert,főleg így,semmi szükség nem lett volna erre a manőverre.

2012. márc. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Én se tudom mit kap érte a pilóta de az biztos hogy nem dicséretet.

Egyébként is a katonák is majdnem megpusztultak a röhögéstől

2012. márc. 24. 13:37
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem szép látvány...

Iszonyatos szerencse, hogy a földön lévők közül senki sem sérült meg.

Sajnos így most ideiglenesen kiesett egy gép, ami minden harcolónak hátrány. Az ember komolyan nagyobb biztonságban érzi magát, ha egy ilyen berreg fölötte, és bármikor oda tud csűrni, ha kell...

2012. márc. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A te illatod jobb?
2015. máj. 8. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!