Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ha a Jobbik jut hatalomra van...

Bence_00 kérdése:

Ha a Jobbik jut hatalomra van esély a katonaságra?

Figyelt kérdés
Tehát van erre esély, hogy újra kötelezővé teszik a katonaságot , mondjuk én szívesen mennék harcba az országomért . Nagy Magyarországért viszont meg is halnék. 15/F

2012. ápr. 8. 00:40
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
74%

aha, akkor meghalnál egy tonna románért, szlovákért, stb...

inkább tanulj, érettségizz le, szerezz szakmát, azzal segítesz a legtöbbet az országnak.

2012. ápr. 8. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
69%
Van esély rá de épp ezért remélem nem jutnak hatalomra. Gondolkozz már! Egz ilyen kis országot nem tudnak irányítani, azt hogy tudnák?
2012. ápr. 8. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
70%
Én is mennék az országért harcolni és nem nézek tv-t... én is csak kitaláltam és most "nagy arc" vagyok??
2012. ápr. 8. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
70%
Attól hogy visszaállítanák a katonaságot, maximum az ilyen nagyon bátor, az erejükkel mit kezdeni nem tudó embereket tanítanák meg egy kis önfegyelemre, és arra hogy a háború a a célkeresztben már nem olyan nagyszerű érzés. Mondjuk nem ártana a mai fiatalok többségének valóban, mert egyenesen szánalom ahogy viselkednek. Mindenesetre a katonaság nem egyenlő a háborúval, attól hogy katona leszel egy évig még nem leszel szabadság harcos.
2012. ápr. 8. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
75%

Kivételesen egyetértek Kolopelével! Ha átéltetek volna egy háborút,akkor nem akarnátok harcolni!

Sőt! Ha háború lenne,az első puskalövésre,ahol rátok lőnek,bebújnátok egy egérlyukba.

2012. ápr. 8. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
75%

Az első világháború jutott eszembe és ahogy a kérdezőhöz hasonlóan özönöltek az emberek a toborzóirodákba. Aztán amikor jött a mustárgáz és végignézték hogy a dummdumm golyók leszakítják a legjobb barátjuk karját már másképp gondolkodtak...

A 2. világháború is csak addig volt jó amíg nyerésre álltunk! Mikor már a nőket erőszakolták tömegesen Budapesten akkor már nem volt annyira szuper!


Szóval akik Nagy Magyarországért akarnak harcolni azokat kiküldeném mondjuk Afganisztánba ahol a férfiak 60-70%-a csonka a végtelen háború miatt hogy harcolgasson meg nézze meg milyen ez az egész! Majd ha még mindig élvezi a leszakadó testrészek látványát, az égő otthonokat és a nők erőszakolását akkor hajrá, fusson nekik egyedül!


Az a baj hogy akik háborút akarnak azoknak valami romantikus elképzelésük van a háborúról! Ajánlom a kérdezőnek hogy nézegessen harctéri képeket hullákkal és gondolja végig hogy azok a legjobb barátai és rokonai akik ott fekszenek! Na még mindig akarja a háborút? Mert ha igen akkor had ne írjam le a véleményem...

2012. ápr. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
55%
Jobbikos vagyok, de tényleg inkább tanulj...
2012. ápr. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
54%
Nyugi előbb utóbb lesz háború ez 100%. Akkor majd mehetsz harcolni!
2012. ápr. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
43%

Hamarabb kivisznek Irakba és egyéb helyekre "rendfenntartó" katonának, mint ahogy eljönne az idő, hogy a régi nagy-Magyarországért harcolhatnál. Ettől kezdve elég, ha figyeled a médiákat, ott hogyan halnak meg napjainkban is a kintlevő "idegen alakulatok" katonái.

Szállj le a földre és nézd a realitásokat!

2012. ápr. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
60%

Előbb a csonka hazában kell rendet tenni, utána lehet csak gondolkodni az elszakított területek visszacsatolásán. De! A Jobbik nem tud és nem is akar rendet tenni. Gyökeres változás kell, amit a demokrácia nem képes elhozni. Azért mert négyévente behúzol egy x-et nem fogod megváltani az országot.


A nagy pacifista előttem szólókhoz meg azt mondom, hogy ha az őseink is így gondolkodtak volna a Magyar nemzet 100év alatt kipusztult volna miután a Kárpát-medencébe jöttünk.


Mohács, Muhi, Arad! Akik ott fekszenek a föld alatt ők nem sajnálták az életüket. Nekik és a hozzájuk hasonló hősöknek köszönhetjük, hogy még létezik Magyar.


Ha kell én is képes lennék meghalni a hazámért. De engem ne akarjatok Afganisztánba küldeni, az nem az én harcom, semmi közöm se az afgánokhoz, se az usához.


"Vannak idők, amikor élni kell a

nemzetért, vannak idők, mikor halni

kell a nemzetért. Élni akkor kell,

amikor egy igazságot kell adni a

nemzetnek, hogy tovább

fennmaradhasson; halni akkor kell,

amikor az adott igazság erkölcsi,

szellemi, anyagi rendjét és rendszerét

meg kell védeni, hogy a nemzet ne

pusztuljon el." /Szálasi Ferenc/

2012. ápr. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!