Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Hogy lehetek hivatásos katona?

Hogy lehetek hivatásos katona?

Figyelt kérdés
nem szerzödéses akarok lenni, hanem hivatásos.
2009. júl. 2. 14:00
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

Töltsd le a pdf fájlt, és cakkon-pakk le van írva.

[link]

2009. júl. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kössz, de ez a szerzödéses katonákrol ir, már olvastam. Én HIVATÁSOS szerretnék lenni. CSak akkor lehet, ha katonai suliba járok, vagy szerzödésesként kezdem és a parancsnok javaslatára leszek hivatásos?
2009. júl. 2. 15:33
 3/9 anonim ***** válasza:
4%
a kettő ugyanazt jelenti...
2009. júl. 3. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ez nem igy van... nézz utána...
2009. júl. 3. 07:44
 5/9 anonim ***** válasza:
9%
Az 1. vok. Akkor valamit nagyon elnéztél, mert van egy táblázat, ahol le van írva, hogy milyen iskolai végzettséggel, milyen rangban lehetsz! Tehát elég érettségi is, de ha katonai sulit végeztél, magasabb rangba kerülsz! Olvasd el normálisan.
2009. júl. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hogy ha nem tudod mi a kettö között a különbség, akkor minek válaszolsz a kérdésre??? Te olvasd el rendesen. Egyébként már megkaptam rá a választ egy toborzoirodában, tudod, ott biztos nem tévednek.. :)
2009. júl. 4. 21:04
 7/9 anonim ***** válasza:
Leírnád azt a választ amit a toborzóirodába kaptál engem is érdekelne
2009. aug. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Kedves utolso!


HA nem katonai föiskolát vagy egyetemet végeztél, akkor szerzödéses katona lehetsz. Szerzödésesként nem jár szolgálati nyugdij és még egy csomo más kedvezmény. A betölthetö állások a kedves elsö által emlitett linken megnézhetök (rangfokozattal). Egy esetben lehet szerzödésesböl hivatásos katona: HA a parancsnokhoz intézett ez irányu kérelem alapján ugy birálják el, hogy nélkülözhetetlen eleme vagy a honvédségnek. Erre elég kevés az esély, többnyire akkor fordul elö, ha valamilyen különleges beosztásban vagy vagy ritka egyetemi, föiskolai végzettséggel töltesz be helyet. Nagyjábol ennyi a lényeg .

2009. aug. 31. 13:26
 9/9 anonim ***** válasza:
thx
2009. szept. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!