Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Szerintetek jo katonának lenni?

Szerintetek jo katonának lenni?

Figyelt kérdés

Sokat gondolkodom,hogy menjek katonának.

Még magam sem tudom:torténész,katona vagy pedig iro.

Aki tapasztalta,az irjon!

16/F



2012. aug. 8. 22:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
69%
Jó.Ha nem halsz meg talán csak lebénulsz.
2012. aug. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
66%
Két barátom is katona lett. Ha nincsenek rendfenntartóként külföldön, szenvednek itthon, annyira alacsonyak a fizetések.
2012. aug. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
96%
Legyél hadtörténész, novellista.
2012. aug. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
21%
Ha nem zavar, hogy évekig éhenhalni nem lesz pénzed, akkor jó ötlet.
2012. aug. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
77%
Unalmas gittrágás. Nincs ma már tényleges haderő, elsorvadt, elbürokratizálódott az egész, tökkelütött kiskirályok mondvacsinált elvárásainak kell megfelelni. Viszont mégiscsak tartozol valahova, viszonylag stabil állás a civil cégekhez képest, és még alapvetően működik a munkajog, pl. kiadják a szabadságokat. Ha kijutsz külföldre, akkor átmenetileg elég jó a pénz is. Itthon csak arra elég, hogy ne halj éhen.
2012. aug. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
95%

Ha érdekelnek a hadtudományok és a műszaki tudományok, szerintem jelentkezz a Zrínyire!

Szerintem diplomásként egy viszonylag biztos, jobban megfizetett karriert lehet építeni. A műszaki dolgokra is érdemes koncentrálni, mert ha nem jön be a katonásdi, azzal könnyebben elhelyezkedhetsz a civil szférában.

2012. aug. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
25%
nem jó aki azt írja mennyél annak vagy jó az hazudik vagy simán hülye.
2012. aug. 9. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
64%
NE MENJ KATONÁNAK,ha jót akarsz magadnak!A Magyar Honvédség még véletlenül se hasonlit egy normális hadseregre!Tele van képmutató semmire kellő tisztekkel,akiknek a nagy része egy normális hadseregbe már rég nem lenne állományba,mert úgy kivágták volna,hogy a lába nem éri a földet!
2012. aug. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:

Helló! Hát figyelj, nézőpont kérdése.. Nem a "legveszélytelenebb" munka DE megéri! Mondjuk ha az agyon istenített Honvédség köreiben akarsz mozogni akkor inkább menj el kukásnak mert már lassan az is többet keres nála!

Én most készülök ki Amerikába, elszeretném végre kezdeni a Ranger iskolát mivel minden összejött hozzá! :) Ha netán kérdéseid vannak írj privátot és szívesen válaszolok rá!

2012. aug. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Hellotok!Még csak 16/F vagyok.Csak érdekelt,hogy milyen a tapasztalatok!
2012. aug. 15. 21:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!