Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Svájcba készülök katonának,...

Svájcba készülök katonának, segítség kellene. Mint, hogy, milyen kereset? Stb.

Figyelt kérdés

Szóval, miután behívnának a kötelező 3 hónapra (érettségi utánra tervezem) maradni szándékozom. Kell valami külön iskolát elvégezni ahhoz, hogy katonaként szolgálhassak?Bejelentett lakcím gondolom létfontosságú. Azonkívűl még mire van szükségem?

Válaszokat előre is köszönöm!



2012. okt. 1. 23:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Svájci állampolgárságra is szükséged lesz.
2012. okt. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Svájci állampolgár vagyok elég régóta. Édesapám Svájci, a lakcím már meglenne. Csak nem tudom, kell e valami magasabb iskolai végzettség?
2012. okt. 2. 15:34
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha ott leszel, szerintem el tudják majd mondani neked. Ha mindenképp előre akarod tudni, akkor érdemes szerintem egy svájci fórumon megkérdezni, valószínűleg ott járatosabbak ebben, mint mi itt Magyarországon. ;)

Mindenesetre szerintem valami tisztesi vagy tiszti továbbképzésre el kell majd menned, mert ha jól tudom a svájci haderőnek nagyon kicsi részét adja a hivatásos állomány.

2012. okt. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Làtom eltelt egy kis idő... Sikerült elintézned?
2012. okt. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
ember komolyan 1 magyar oldalon magyaroktól kérded h hogyan működik Svájcba a katonaság meg a Svájci katonai felvétel?
2012. dec. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!