Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Lehetek szerződéses katona ha...

Lehetek szerződéses katona ha kis mértékben zöld szin tévesztő vagyok? Hallani ezt is azt is nem lehet ki igazodni! Akkor most mi az igazság?

Figyelt kérdés

2012. okt. 7. 08:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ö, nem találkoztam még ilyen esettel, a hivatásos katonák körében, de inkább menyj biztosra, és kérdezd még egy toborzó irodán...
2012. okt. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
kössz megprobálom!!
2012. okt. 7. 13:12
 3/12 anonim ***** válasza:
igazából lehetsz, csak akkor olyan helyre osztanak be, ahol ez nem hátrány...a fívéremnek ínszalagszakadása volt, figyelni kell a térdére,ezért raktáros, és nem jár gyakorlatozni...ennyi
2012. okt. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Akkor még nem halt meg minden remény!!!

Kössz

2012. okt. 7. 18:00
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Remény???

:)

Ne izgulj, ha nem is leszel a KMZ speciális mesterlövésze, kiváló katona lehetsz, szurkolők neked, ha lesz kitartásod, bekerülhetsz... :)

2012. okt. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

köszönöm!!!

:)

2012. okt. 8. 08:05
 7/12 anonim ***** válasza:
75%
figy tuti forrás: 2012 Savaria karnevált Hende Csaba honvédelmi miniszter nyitotta meg, én római hagyományörző vagyok a savaria légióban, amikor vége lett a műsornak személyesen kérdeztem meg a jelen lévő toborzó tisztekkel együtt ( 18 vagyok és katonatisztire szeretnék menni NKE-re ) és ő személyesen mondta hogy onnan nem kizáró ok, + egyik haveromat most vették fel hivatásosnak kecskemétre a lövészekhez, ő mesélte hogy az egyik srác akivel együtt volt 7 ből csak 4 színt ismert fel, és most vele együtt LÖVÉSZ !!!
2012. okt. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
a fívéremet én is megkérdeztem, ( második vagyok...)és csak röhögött és azt mondta, a kérdés, hogy mennyire téveszted el a zöld szint... mert kicsit vicces lesz, ha a gyakorlódat összemosod a barátnőd rózsaszín cuccaival,és a szemlén pink szerelésben jelensz meg...XD
2012. okt. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Az szép lenne!!:DDDDD

Annyira vagyok szintévesztő hogy azt mondta a doki hogy a mindennapi életbe soha nem fogom észrevenni,annyira minimáis!!!és ezt az anomaloszkopos vizsgálat döntötte el!!Azt kellet megcsináltatnom!

Akkor.....????XD

2012. okt. 12. 12:23
 10/12 anonim ***** válasza:
ha jogsid lehet, katona is lehetsz...szóval huzzá szerződést aláírni, és igyekezz teljesíteni a követeléseket! esetleg még a picológián kiszórhatnak...de nyugi, nem Ranbókat és Robot zsarukat keresnek a seregbe. a szemed miatt tuti nem kapsz piros keresztet...XD
2012. okt. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!