Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Az amerikai tengerészgyalogság...

Az amerikai tengerészgyalogság MCCUU MARPAT mintás ruháján milyen felvarrókat hordanak?

Figyelt kérdés
Airsofthoz szeretnék venni MCCUU MARPAT Woodland ruhát és szeretném úgy megcsinálni mint ahogy eredetileg is kinéz a katonákon.Úgy tudom,hogy az USMC-nek nem nagyon vannak felvarróik a ruháikon,de azért valami biztos van:D

2012. okt. 10. 13:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Tengerészgyalogság Öltözködési Szabályzata:

[link]


2-38 számú oldalon az ábra

2012. okt. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
jav.: 2-28
2012. okt. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Bevetési ruházatuk esetében nem használnak felvarrókat, kivétel ez alól a nevük, a bal mellükön és a jobb karjukon, mivel ha rajtuk lenne a rendfokozat is, azonnal célpontokká válnának a vezetőik.
2012. okt. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

A név nem a bal mellükön van?

Jobb mellükre meg a US. Marines felvarró nem?

Amúgy azt tudtam,hogy név van rajtuk,én igazából a zászlóra meg ilyenekre gondoltam.Mert a US Armysok fel vannak ragasztva egy csomó felvarróval,zászlóval,rangjelzéssel,alakulat jelzésével stb.

2012. okt. 14. 18:29
 5/15 anonim ***** válasza:

Bevetési ruházaton vagy csak a nevük van a bal mellükön (amire gyakran ráveszik a mellényt, hogy ne látszódjon), semmi más (minden azonosító adat a dögcédulájukon van, nem kell a ruhára, így elkerülik az orvlövészek figyelmének felhívását a vezetőkre).


A gyakorlójukon, és díszegyenruhájukon viszont rajta van minden, név a bal mellen és jobb kézen, bal kézen a USMC logó, vállapként pedig a rendfokozat. Néha jobb mellen ott van a század/osztag neve is.

2012. okt. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
*vagy a nevük vagy semmi. Csak elfelejtettem befejezni.
2012. okt. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Még egy ilyen,hogy ez volna az?

[link]

Mármint az egyenruhájuk?Mert ezt akarom venni(boltból a kép),de mintha kicsit világosabb lenne mint amiket találok interneten eredeti képeket bevetési ruházatban.Vagy csak a fényképezés végett lenne világosabb?

2012. okt. 15. 20:05
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem nyitja nekem meg ezt a képet :/ Igazából két hivatalos is van, az egyik inkább desert (világos), a másik woodland (sötétebb).
2012. okt. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Akkor így:

[link]

Csak katt a képre az oldalon(ha nem nagyítja ki akkor középső gombbal)

2012. okt. 16. 16:14
 10/15 anonim ***** válasza:
Igen, az a woodland gyakorló, a desert pedig ilyen: [link]
2012. okt. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!