Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Az amerikai tengerészgyalogság...

Az amerikai tengerészgyalogság MCCUU MARPAT mintás ruháján milyen felvarrókat hordanak?

Figyelt kérdés
Airsofthoz szeretnék venni MCCUU MARPAT Woodland ruhát és szeretném úgy megcsinálni mint ahogy eredetileg is kinéz a katonákon.Úgy tudom,hogy az USMC-nek nem nagyon vannak felvarróik a ruháikon,de azért valami biztos van:D

2012. okt. 10. 13:01
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Nem tudom,hogy én látok e rosszul,de nagyon nem látszik desertnek:D

Nem inkább ez a desert?

[link]


Kösz a válaszokat amúgy.Akkor jó lesz az amit kinéztem.Bár kicsit nekem még mindig túl világosnak tűnik azokhoz a képekhez képest amiken fegyverben láttam katonákat.Pl ezen:

[link]

2012. okt. 16. 23:00
 12/15 anonim ***** válasza:

Desertből is sokféle van, lehet találni sötétebbet, és világosabbat is. Meg a mintázat is más stb stb. Nem mindegy, hogy Egyiptomban a homokban fekszel, vagy Afganisztánban a kövek között. Mind a kettő desert-mintázat, mégis más :)


Ugyan olyat nem nagyon fogsz találni, mint amit ők használnak, szerintem aszerint válassz ruhát, hogy mire akarod használni. Ha netán airsoft/paintball, akkor érdemes a játékkörnyezetedhez igazodva összeállítani. Nekem mesterlövészként pl 4 ghillie-m van :D Plusz az alapruhák persze.

2012. okt. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Meglett:)

Sokkal sötétebb mint a képen.Kb olyan mint azon a képen amin bevetési ruházatban vannak.

Még egy ilyen,hogy amikor teljesen be vannak öltözve(mellény,fegyver meg minden,tehát nem csak a táborban vannak meg ilyenek hanem pl mennek bevetésre) akkor a zubbonyuk be van tűrve a nadrágba vagy nincs?

2012. okt. 22. 04:21
 14/15 anonim ***** válasza:
Be van tűrve, és jól rá van húzva a nadrág az övvel, nehogy kitűrődjön :) És persze a mellény is rajtuk van.
2012. okt. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Ez fura,megtaláltam az EGA jeleket a zubbonyon és a nadrágon is.Akkor ez most azt jelenti,hogy ez eredeti vagy csak azt,hogy jó másolatok?:D
2012. okt. 26. 15:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!