Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Hol találok olyan háborus...

Hol találok olyan háborus képeket, ahol véres, és leszakadt testrészek vannak lencsére véve?

Figyelt kérdés

Mindegy,hogy melyik háborus idoszakbol valoak a képek.

Ilyen képek kellenek,hogy jobban eltudjam képzelni a háborukat.



2012. okt. 31. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
57%

[link]

Itt keresgélj. Találhatsz sok "érdekességet", többek közt képeket, videókat az egykori és a jelenkori háborús övezetekből. Bosznia, Csecsenföld, Dagesztán, Irak, Afganisztán, Líbia, Szíria...stb.

2012. okt. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Boszniaira keress rá, én egyszer tettem, megbántam. Azóta gyűlölöm a szerbeket , hiába, de egy kép nagyon sokat tud nyomni a latba, mikor gyermekek fejével pózolnak szerb katonák.
2012. okt. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy bbc sorozat ami azt mutatja be mi lesz a sérülttel a sérüléstől a rehabilitációig. (Első rész, de fent van a többi is)

http://www.youtube.com/watch?v=r-B1F5izOIY

2012. dec. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy háború tragédiáját nem a szétszakadt emberi testen fogod meglátni. A háború borzalmait nem ez szemlélteti a legjobban. Egy autóbalesetnél is vannak leszakadt testrészek.


Az igazi fotós (a II. Világháborúból készültek "jó" képek) meg tudja jeleníteni a háború lényegét: azt amikor egy élet munkája vész kárba, oda a szülőház, a vagyonka (és netalántán az egyik gyerek a fronton is elesett) , minden amit addig felépítettek. Vagy amikor menekülni kell és el kell hagyni a hazát. Ez a háború igazi borzalma, nem a halál formái.

2012. dec. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 mustafa33 ***** válasza:

[link]

2012. dec. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!