Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A sok munkanélküli miért nem...

A sok munkanélküli miért nem jelentkezik a honvédségbe?

Figyelt kérdés

Talán büdös nekik a munka? Akkor ne is nyavajogjanak, hogy nincs pénzük.

Ja és nőket is felvesznek...


2009. aug. 11. 13:22
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
83%
mert annyira lusták, hogy tudják hogy nem állnák meg a helyüket. pedig, én ezt tenném, jelentkeznék. betöltöm a 18at első dolgom hogy menjek jelentkezni. :)
2009. aug. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
90%
Mert fizikailag alkalmatlan rá!
2009. aug. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
90%

1. Mert nincs kedvük dolgozni /anélkül is megélnek/

2. Mert nem alkalmasak rá

2009. aug. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
96%
Mert, mert ahol nagy a munkanélküliség ott többnyire ha van is felvétel, más városba kell járni. Namost az én férjem bizony menni akart. Legalább fél év, amég a papírok, vizsgálatok miegymás elkészül. Utánna alá lehet írni egy ötéves szerződést és vagy naponta kellene utazni 150-200 km-t vagy laktanyában lakna. Ezzel szemben 80000 nettot ígértek úgy, hogy annakidelyén a páromnak volt valami fokozata amikor szerelt. Ha nem lennének gyermekeink, nem is lenne gond. Viszont három van. Napi bejárás tőlünk, nagyon sok időt venne igénybe, ha pedig laktanyában lakna, azért enni ott is kell az is belekerülne valamennyibe. Ha helyben vagy nem túl messze lett volna nem gondolkodtunk volna rajta. Megkérdeztük az albérlet támogatást is, mert akár költöztünk is volna, ha muszáj. Na az is az első öt év után járna talán, ha még ötévre aláírja a szerződést.
2009. aug. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
92%
Nem mindenki alkalmas rá valamint nem lehet mindenki honvéd.Ne gondold,hogy olyan baromi jó munkanélkülinek lenni.Még te is lehetsz az. Akár holnap.
2009. aug. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
95%
Én nő létemre megpróbáltam.Az asztmám miatt alkalmatlan vagyok...Nem a lustaság miatt nem megyek a honvédségbe...
2009. aug. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
93%

Kívánom neked kedves kérdező, hogy legyél munkanélküli, komolyan, majd megtudod, milyen ha nem találsz munkát és nem vesznek fel a honvédséghez sem...


Másfelől, nagyon komoly felvételi rendszer van és egy nagyon pici problémával már nem lehetsz katona (pl ha lukas a fogad, ha időjárás érzékeny vagy, ha nem jó a fizikai erőnléted és nem bírsz lefutni x km-t x idő alatt)Egész konkrétan a felvételi áll pszichológia tesztből, fizikai alkalmasságiból, el kell menni neurológushoz, pszichológushoz, belgyógyászhoz, nők esetében nőgyógyászhoz, fül-orr-gégészetre, sebészetre és PAV vizsgára, (ha mondjuk autót is szeretnél vezetni)HA ez mind sikerül, na akkor talán van esélyed, hogy felvegyenek. Jelentkezz, próbáld ki, aztán utána oszd az észt (lehet lepontozni)

2009. aug. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Nem az, hogy nem felelnek meg, hanem meg sem próbálják.

Tisztában vagyok a követelményekkel.

2009. aug. 11. 15:42
 9/23 anonim ***** válasza:
90%
előző vagyok, egyébként sok embernek meg sem fordul a fejében...
2009. aug. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
95%
Rengetegen mennek, de azért nem mindenki, mert úgy tudom 25 év alatt vesznek fel. Sz*r fizetésért állandóan helyhez vagy kötve ja és a magyar honvédség felszerelése és kiképzése nem olyan modern mint a national geographic-on a US Army...
2009. aug. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!