Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Alkalmas vagyok-e így katonának?

Alkalmas vagyok-e így katonának?

Figyelt kérdés

A tisztin tavaly a szemem miatt nem feleltem meg, de időközben már nincs vele gond, teljesen jól látok. Viszont összeszedtem egy szalagszakadást, és kivették az egyik keresztszalagomat.

Gondolom, ha pótoltatom, az kizáró ok, ugye? És ha csak egy marad? Tudnám plasztikáztatni egyetem közben is. (Gondolom, ha harci tevékenység közben szakad el egy katona térdszalagja, azt sem szerelik le.)

Javítsatok ki, ha tévednék, előre is köszönöm!


2012. nov. 3. 18:42
 1/2 anonim válasza:
hát az alkalmasságin nem nézik h meg van-e az összes ínszalagod...el is titkolhatod ha attól félsz h kizáró ok és ha elszánt vagy arra h katona akarsz lenni! (én ezt tenném)
2013. jan. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ez körvonalazódott nekem is. Csak nem emlékszem pontosan, milyen kérdések voltak (voltak-e egyáltalán) műtétre vonatkozólag a kérdőívekben...

Köszi a választ:)

2013. febr. 4. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!