Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Az orosz katonákat tényleg...

Az orosz katonákat tényleg vérben fürdetik?

Figyelt kérdés

2012. nov. 17. 21:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
18%

A különleges egységeknél ez is a kiképzés része. De természetesen állati vérben, nem csecsen terroristákat véreztetnek ki.


De ki tudja még mi lehet az orosz hadseregben... magyar ember számára felfoghatatlan ami ott történik, és amiket a tisztek megcsináltatnak még a besorozott kiskatonákkal is.

2012. nov. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
9%

Feje tetejére állt a világ.

Aki marhaságot ír, azt felpontozzák, aki az igazat, azt lepontozzák.



Az alábbi videóban az orosz Spetznaz katonái beszélnek a Spetznaz fegyvereiről és kiképzésükről.


[link]


15:32 - től az érdekes rész, képekkel.


"A katonákat rendszeresen verték. Vérrel teli medencében fürdették, hogy immunisak legyenek a háború borzalmaival szemben."

2012. nov. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
71%

Tudod, én nem voltam katona, orosz honban nem is jártam. De van néhány dolog, amihez jól értek. Másokat meg oktatok. A népszerű tudományos csatornák műsorán gyakran találkozom eszement hülyeségekkel vagy féligazságokkal. Gondolom, azon területeken is így van, amelyekhez nem értek.

Nem tudom, a kérdező mire kíváncsi. A kérdés általános. Nem különleges alakulatokat, speciális egységeket kérdez. Márpedig a sorozott katonáknak nem kell vérben fürödniük. A kiképzésről azt hallom, keményebb, mint amilyen a magyar seregben volt (főleg az utolsó években). De nem szigorúbb a nagy átlagnál.

2012. nov. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
17%
Utolsó, szerintem az orosz hadseregről ne jelents ki semmi ilyet, hogy biztos. Nem véletlenül féltik az orosz anyák a fiaikat. Azt meg nem hiszem, hogy a Specnaz majd a tv kedvéért fog hazudni. Ez inkább az akciófilmeken felnőtt amerikaiakra jellemző...
2012. nov. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Komoly a kérdés.Én ezt a Spektrumon hallottam,abban a filmben,amit a 12-es linkelt.Nem viccből irtam ki.
2012. nov. 18. 21:26
 16/17 mustafa33 ***** válasza:
ÉS amcsi katonák máját kapták reggelire. Resztelve. Kenyér nélkül. ☻
2012. nov. 19. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Tejben-vajban mégsem lehet.
2013. ápr. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!