Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Tényleg olyan rossz a honvédség?

Tényleg olyan rossz a honvédség?

Figyelt kérdés

Valamikor azt hallom, hogy egy fos. Nincsenek fegyverek, a tisztek még mindig kommunisták, moszad-ügynökök, tábori rabbik, hazafias emberek lelepleződésekor kirúgás, gyenge és régimódi kiképzés, szekeresimrék, gripen-ügy stb.

Nem a haderőre, hanem inkább egy katona mindennapi szemszögére lennék kíváncsi.


2009. aug. 15. 15:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én egészségügyi katona vagyok és van fegyver a honvédségén nem félj. És vannak lőgyakorlatok meg továbbképzések is :)

Nincsenek régimódi kiképzések, elég kemény.

27/N ftörm :)

2009. aug. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Én sem arra gondoltam, hogy vissza kellene varrni a faleveleket, amit előtte összegereblyéztek, mint anno nagyapáméknak :)

Hallottam több embertől, hogy azért hagyták ott, mert nem tudták a munkájukat végezni, olyan rosszak voltak a körülmények.

2009. aug. 15. 16:33
 3/7 anonim válasza:
100%
hát nem tudom hogy bennt mien,de az biztos hogy amíg volt katonaség nem volt ennyi energiával teli züllött fiatal
2009. aug. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Nem olyan rossz a kiképzés mert a NATO-nak meg kell felelni.
2009. aug. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A MH a méretéhez képest kiválónak mondható.
2009. okt. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 vzs ***** válasza:
100%

szerintem az egyes katonák teszika dolgukat, próbálják értelmesen, hasznosan felhasználni azt a kevés anyagot, ami van a rendszerben, fegyverzetből nincs hiány, max a nehézfegvyerekből...


a régi kommunisták lassan kikopnak, z új tiszteknek semmi közük a régi (kommunista) elvekhez

2010. jan. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem, én biztos honvéd(tiszthelyettes) szeretnék lenni.
2010. júl. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!