Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Az öngyilkosságot elkövetőknek...

Az öngyilkosságot elkövetőknek miért nem csinálnak olyat, hogy háborús övezetbe szállítsák őket és rohanjanak neki az ellenségnek fegyverrel hátha leszednek valakit, lenne valami hasznuk, nem?

Figyelt kérdés
2013. febr. 3. 19:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Mert aki öngyilkosságot követ el, azt már csak eltemetni tudod ...
2013. febr. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
5%
Nem tudom. Ezt én sem értem mért nem így csinálják.
2013. febr. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%

Mert ez nem így működik.

Egyrészt akkor valaki fizesse ki, h ő oda kiutazik.

Másrészt az öngyilkosságok egy szeánsz, oszt szoroz aztán megteszi, ha nem első elgondolásra, de egyszer mindenképp, amikor felkészült.

A 99% ebben a háborús esetben sírva szaladna haza

2013. febr. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az öngyilkosságot elkövetőt hova akarod kiküldeni, mikor önGYILKOSSÁG-meghalt? :D
2013. febr. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Azért, mert senki nem örömében lesz öngyilkos te vadbarom. És olyan halálnemet akar választani, hogy legalább maga a meghalás minél kevésbé legyen már fájdalmas, ha egyszer ez a tetves, telibecseszett élet már ilyen szar.
2013. febr. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod ki akar öngyilkos lenni? Mert jó pár olyan is van aki ezt nem kürtöli világgá az interneten és nincs előjele.
2013. febr. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 szántóvető ***** válasza:
82%
Ez a nap kérdése,gratulálok te nyertél.
2013. febr. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem neked szántam. :)
2013. febr. 3. 21:54
 9/11 szántóvető ***** válasza:
100%
öngyilkos merénylőkre gondolsz?Azokat direkt a nagyvárosokba küldik hogy civil áldozatok legyenek.egyfajta pszihológiai terror ez.
2013. febr. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%

Ha valaki bejelenti a pszichológusának, hogy öngyilkos akar lenni, vagy mondjuk egyszer már meg is próbálta, attól még nem biztos, hogy valóban meg akar halni. Gyakran ez egyfajta segélykiáltás, így kér segítséget. Erre te kivinnéd a világ végére, hogy ott haljon meg? Grat! :DD


Ennyi erővel az öregeket és a halálos betegeket is kirakhatnád valami sivatagba egy rakás dinamittal, megmutatod az irányt, és elköszönsz. Ez ugye csak vicc?

2013. febr. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!