Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mért nincsen már katonaság...

Mért nincsen már katonaság magyarországon?

Figyelt kérdés
Persze tudom, nincs pénz, nincs szükség a katonákra..egyebek. De ha még lenne akkor igazi férfiak lennének az országban, van aki így érez aki igen privátba írjon.

2013. febr. 8. 21:48
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
80%
Képzeld, van katonaság Mo-n!
2013. febr. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 A kérdező kommentje:
Jaj de humoros, tudom, hogy van de nem olyan mint régen az a kiképzések (kötelezős) -.-"
2013. febr. 8. 21:55
 3/47 anonim ***** válasza:
33%
Még csak az kellene...
2013. febr. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 A kérdező kommentje:
És akkor nem lennének ilyen emósok meg melegek, hanem férfiak lennének.
2013. febr. 8. 21:58
 5/47 anonim ***** válasza:
58%
Meg talán megtanítanák a félanalfabétákat is magyarul. Bár lehet, hogy erre nem is lenne szükség, hiszen a sorkatonaságnál az ilyenek is császárok lehetnének...
2013. febr. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 A kérdező kommentje:
Rengeteg nagyobb ismerősöm volt sorkatonaságban és teljesen jól jöttek ki a szituból. A "kopaszok" fellet uralkodtak, fogkefével való mosás...stb.
2013. febr. 8. 22:00
 7/47 anonim ***** válasza:
75%

Melegek ugyan úgy lennének,sőt egy meleg katonának maga a paradicsom mikor 20 férfival zuhanyzik együtt.

Viszont abban egyetértek,hogy lehet,hogy kicsit emberesebbek lennének a mai fiatalok.

2013. febr. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:
Persze de egy meleget a sorkatonaságban nagyon sokan elverné. De akkor is egy férfiasabb nemzet lenne. De úgy értem, hogy bármikor kimenőt kaphatnak de csak ugy szerelhetnék le ha egy igazi férfi lett belőle...
2013. febr. 8. 22:06
 9/47 anonim ***** válasza:
42%

"És akkor nem lennének ilyen emósok meg melegek, hanem férfiak lennének."


Jajj, ne... Akkor nézd meg a még sorkötelezett korosztályt, még szép számmal képviseltetik magukat. Ők sem a férfiasság, a fegyelem, a tisztelet, a rendszerezettség, a szívósság stb. megtestesítői - és itt nem arról van szó, hogy már megöregedtek.

2013. febr. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudom miért lenne jobb ha elvernék a melegeket, attól még ugyan úgy melegek maradnak.
2013. febr. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!