Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Miért titkolták el a becsapódást?

Miért titkolták el a becsapódást?

Figyelt kérdés
Mindent alaposan olvassatok el mielőtt válaszolnátok. Ugyebár tudták előre évekkel, hogy február 15 este elhalad a föld mellett egy rekord közelségű aszteroida. Azt is tudják mikor jön vissza. Erre február 15 reggel 8 óra: Becsapódik egy meteor oroszországba. A helyiek lőttek rá. Azt adták be hogy azt hitték amerikai fegyver. De az ottaniak elég jártasak a fegyverekben és egyaránt a csillagászatban is ahoz hogy tudják, hogy be fog csapódni valami és azt is hogy pontosan hova. Miért? Hát mert felkészültek és valljuk be egy akkora meteort tuti nem puskával lőttek szét. Ahhoz meg előre tudni kellett jóval hogy szétrobbantsák. És nem ürítették ki ennek ellenére sem a területet pedig nem tartott volna sok időbe. Ez a másik meteor meg annyira beépült hogy ez rekord stb, ezzel elterelték a másik meteorról a figyelmet. Kérdem én, ha évtizedekkel előre tudják ha becsapódik/elhalad valai akkor az előtte ténylegesen becsapódó meteorról miért nem tájékoztattak senkit. Ha kiürítik a helyet nem lett volna katasztrófa. Összesen 1200 ember sérült. Ehhez nem kellett volna annyira nagy területet üríteni. Mi ez az egész?

2013. febr. 17. 20:46
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy a meteorok hova fognak becsapódni, szét esnek- e előbb, nem tudják megjósolni.
2013. febr. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%

Pontos helyet nem tudtak valószínűleg, illetve ez méretben elég kicsit volt, ezeket nehezebb nyomon követni.


Azt meg, hogy "lőttek rá" erősen kétlem...

2013. febr. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Évtizedekkel előre tudták?Hát akkor tényleg nemértem,miért nem evakuálták az érintett területet.Egyébként ezt hol olvastad?

2013. febr. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%

Nem valószínű, hogy lőttek rá, nem nagyon emlegetik ezt.


Meg aztán hiába figyelik, előfordulhat olyan is, hogy váratlanul bukkan fel egy szikladarab.

Ezt a hozzáértők is elismerik.

2013. febr. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
Hol álmodtad, hogy szétlőtték a meteort?
2013. febr. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
96%
Na így keletkeznek a sületlen összeesküvés-elméletek: teljesen hozzá nem értők kitalálnak valamit és elkezdik terjeszteni a neten. Kérdező, naponta rengeteg meteor "csapódik be" a Földbe, a legtöbbjük azonban úgy ahogy van elég a légkörben, netán felrobban, ha megfelelő gázokat tartalmaz. Ez történt a mostani meteorral is. Mérete folytán (15 méteres volt) elég sokáig tudott "esni" ahhoz, hogy olyan magasságban robbanjon, ahonnan már a lökéshullám kárt tehetett a közeli épületekben. Ennyi az egész.
2013. febr. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 Vadkan01 ***** válasza:
92%
Igazából örülni kéne, hogy nem halt meg senki és ha tényleg lőttek rá, akkor azt jelenti, hogy jól működik az ottani haditechnika, ha mégsem akkor azt kell mondjam "shamefur dispray".
2013. febr. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 szántóvető ***** válasza:
94%

többször elolvastam amit írtál de nem nagyon értem :(

az a véleményem hogy senki nem lőtt rá a meteorra.valószínű hogy nem is észlelték a kis mérete és a sebessége miatt.

Egy kisbolygó vagy aszteroida is elhaladt a Föld mellett,de annak semmi köze sincs a meteorhoz.

az történhetett hogy a meteor a Föld légterébe lépve felhevült és szétrobbant,a nagy része el is égett a maradék meg becsapódott.

2013. febr. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
Én a "A helyiek lőttek rá." rész után elvesztettem a fonalat.
2013. febr. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Helyiek de nem a lakosság. Mert írták neten hogy volt a közelben egy katonai bázis. Természetesen nem a köznépből valóak lőttek rá ennyire nem vagyok hülye.
2013. febr. 17. 23:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!