Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Hódmezővásárhelyre, vagy...

Nemismertek kérdése:

Hódmezővásárhelyre, vagy tatára? Milyenek a fizikai, és a pszihológiai tesztek? Már mint h nehezen meg csinálható? Kötöszködösek, buktatósak?

Figyelt kérdés
sportolok: edzés terembe, oda vissza tekerek bicajjal.

2013. febr. 19. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:

HMV-hely jó hely volt ,ott voltam sorkatona 1990-ben,akkor érkeztek az országba az első BTR-80-asok,annak a vezetője voltam.

A laktanyában egy komplett füves focipálya volt,mindig fociztunk.

2013. febr. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
szeretek focizin, de már rég fociztam :) konditermet meg szerintem találok mind a 2 helyen. valamiért nekem tata az ami még is szimpatikus. talán mert pesten dolgozok jelen pillanatban, de szoonok megyei vagyok am.
2013. febr. 19. 15:13
 3/5 A kérdező kommentje:
szolnok megye*
2013. febr. 19. 15:16
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is,csak véletlenül kerültem HMV-helyre,150 km utaztam,nagyon messze volt.

A Laktanyának volt egy hatalmas lőtere Dócon,oda jártunk gyakorlatozni,akkor még orosz katonák is voltak ott.

Szerződéses katona akarsz lenni?

2013. febr. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen. ma hívtak, pedig 2012 02be jelentkeztem, de azért megyek :) remélem a fizu is jó lesz majd 1 idő után
2013. febr. 19. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!