Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Altiszti akadémia elvégzése...

Comshooter kérdése:

Altiszti akadémia elvégzése után van lehetőség az NKE-HHK-n a katonai vezetői alapszakra való jelentkezésre?

Figyelt kérdés
Idén érettségizem, és nincs meg a középfokú angol nyelvvizsgám, ami a katonai vezetői alapszakhoz kell. Arra az útra gondoltam, hogy jelentkezem az Altiszti Akadémiára, de nem tudom, hogy az akadémia elvégzése után még jelentkezhetek-e a katonatiszti képzésre.
2013. febr. 23. 13:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem jelentkezhetsz az Akadémia után az NKE-re, bár kissé faramucibb lesz, de megoldható. Ha úgy érzed, hogy csak a nyelvvizsga választ el a felvételitől, akkor én a helyedben várnék egy évet, nem az Akadémiára mennék, hanem ráhúznék az angolra, letennék egy nyelvvizsgát és következő év februárjában jelentkeznék NKE-re. Természetesen, ahogy jobbnak látod, az Akadémia nem fog ártani az biztos. Sok sikert
2013. febr. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy az altiszti akadémiára Február 15 volt a jelentkezési határidő!
2013. febr. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! En ebben az evben ugyanezt tervezem h most altiszti, utána NKE. Vegul jelentkeztel valamelyikre? :D

18/L

2014. dec. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!