Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Van alapja Slota félelmének a...

Van alapja Slota félelmének a magyarok katonai támadásával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Indexen olvastam. Valóban lennénk olyan hülyék, hogy civilizált ország ellenére nekiállnank háborúzni egy egyébként is nehéz helyzetben? vagy miért nyilatkozik ilyeneket?
2009. szept. 19. 12:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Slota egy idegbeteg bolond.Szereti a feszültséget szítani.Nincs is nálunk már olyan hogy hadsereg, szét van verve az egész.

Azért nyilatkozik ilyeneket, mert volt neki egy magyar felesége és gondolom megutálta.

Nem lesz itt semmilyen háború.

2009. szept. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Slota elmebeteg. Nemrég tankkal akart bevonulni Budapestre. Egyedül a kisebbségi komplexusban szenvedő szlovák hazafiakat tudja manipulálni, a többiek csak nevetnek rajta.
2009. szept. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmi alapja, az sns támogatottsága hálistennek csökken a Felvidéken, mert az elmebeteg sovén tótokon kívül más embereket nem nagyon tud bepalizni ez az alkoholista szlota, ezért kellenek az ilyesféle hatásvadász szövegek.
2009. szept. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Salx Narval ***** válasza:
100%
Semmi alapja nincs.Van pár idióta, mindkét oldalon ennyi az egész.Mondjuk én őket, azért összeereszteném.Szerintem hamar lecsillapodnának és rend lenne végre.
2009. szept. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
én katona vagyok, és remélem nem lesz ilyen, mert akkornem az idióta Slota hullana el, hanem az ártatlna civilek és katonák.... őmiatta...
2009. szept. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ezt komolyan kérdezed?

-nincs és azért nyilatkozik ilyeneket mert szereti szítani a magyargyűlöletet szlovákiában.

2009. szept. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Slota elmebeteg. Van egy két kissebségi aki komolyan veszi, de számuk jelentétkelen. Nem indíthatnánk támadást, mert NATO tagok vagyunk. Ha nem lenne akor sem indíthatnánk ,mert a magyar haderő jelenlegi állapotával simán szétszednének minket slota követői.
2009. szept. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ez egy komplexusos barom mint minden igazi tót, máskülönben sajnos tényleg elmehetnénk ezzel a hadseregnek nevezett sz*rral a sunyiba, nemhogy sikeres támadást bárki ellen. Belföldön nem tudunk rendet tenni 20 éve, hol éltek gyerekek?!
2009. szept. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
semmiképpen nem lenne háború méf ha akrnánk indítani is, mert az európai únió nem hagyná hogy eurpában háború legyen.
2009. szept. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Na a zsindex az megéri a pénzét.


Slota meg csak a tüzet szítja.


Meg mellesleg ha meg is támadnánk a szlovákokat, akkor a NATO adna a fejünknek. De mivel mi is tagok vagyunk, kötve hiszem hogy lesz itt háború a szlovákokkal.

2009. szept. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!