Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Lehet hogy az orosz hadsereg...

Lehet hogy az orosz hadsereg túlszárnyalta az amcsit fejlettségbe?

Figyelt kérdés
2013. jún. 17. 20:32
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

"Nem hiszem, hogy egy országnak csak egyetlen hadserege lehet. Ezt a hírt hadtudományi szakértők mondták el a fókuszban valamikor."


Nem így értettem. Tudom, hogy a hadsereg egy haderő "méretet" is jelent, mint a szakasz, század, ezred, dandár stb. Csak azt mondom, hogy az ország méreteiből adódóan ez röhejes átverés, mert Magyarország sosem tudna 5 hadsereget fenntartani.

2013. jún. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Igazából ezt nem lehet megmondani. Ebben a kérdésben az átlagcivil számára hozzáférhető információk jelentős része kozmetikázott, az adott hadsereget előnyös fényben bemutató, akár félinformációként is felfogható valami. Egyszerűen nem tudunk a VALÓDI harci képességeiről sem az USA seregének, sem a ruszkiknak. Lehet, hogy olyan eszközöket használnak, amikről mi azt hisszük legfeljebb a tervezőasztalon léteznek, de lehet, hogy az ellenkezője igaz.
2013. jún. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 Salamon Bálint ***** válasza:
50%

Minden állam erősebbnek próbálja mutatni magát, mint amilyen valójában.

Az USA ezt újabb repülőgép-anyahajók építésének bejelentésével teszi, az oroszok meg hogy végre nem csizmát, hanem bakancsot adnak a katonáiknak.

Nos, ezek alapján melyiket tartanád fejlettebbnek?

2013. jún. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

06-19 23:48-al egyet értek. Ezt nem lehet így megállapítani, főleg nem így számszerűsítve.

Amúgy Oroszországra mondták hogy pl egyik előnye az USA-val szemben hogy nem függ annyira a technikai fejlettségektől hanem inkább az emberi teljesítőképességet (is) fejlesztik, míg az USA meg sem tudna lenni a technikai vívmányai nélkül - mármint Oroszohoz képest. Amúgy is alábecsülik Oroszországot, ez pedig még egy pont a javukra.

2013. jún. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:

-. Csak azt mondom, hogy az ország méreteiből adódóan ez röhejes átverés, mert Magyarország sosem tudna 5 hadsereget fenntartani


Nem Én találtam ki


- Ebben a kérdésben az átlagcivil számára hozzáférhető információk jelentős része kozmetikázott, az adott hadsereget előnyös fényben bemutató, akár félinformációként is felfogható valami


Vagy fordítva és rosszabb adatokat adnak meg mint ami pl a Lopakodók száma sincsen benne, mert az előny nagy meglepetés lehet


-Az USA ezt újabb repülőgép-anyahajók építésének bejelentésével teszi, az oroszok meg hogy végre nem csizmát, hanem bakancsot adnak a katonáiknak.

Nos, ezek alapján melyiket tartanád fejlettebbnek?



Állítólag az oroszokna kmég ufójuk is van http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__1829..

2013. jún. 22. 19:29
 26/32 anonim ***** válasza:

Kérdező:

Az USA-nak is van ufó-ja úgyhogy ez nem erősség lásd 51-es körzet!

2013. jún. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Orosz UFO ba.szki és én még azt hittem, hogy komoly kérdés...
2013. jún. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
2013. jún. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 Salamon Bálint ***** válasza:
#28: fura, hogy Izrael lemaradt a listából.
2013. jún. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Jaj már megint az ufok.

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=98sM..

Tessék, most épp a kanadai miniszter jelentette be hogy léteznek.

Vannak és voltak, és aki elég értelmes az tudja is ezt. Ehhez komolyan csupán értelem kell.

Még lesznek nagyobb bejelentések is evvel kapcsolatban.

Ez független egy nép haderejétől. (Csak az USA dolgozott együtt "ufokkal", a negatívokkal persze, de hatalomvágyuk csődre juttatta őket).

2013. jún. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!