Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Lehet hogy az orosz hadsereg...

Lehet hogy az orosz hadsereg túlszárnyalta az amcsit fejlettségbe?

Figyelt kérdés
2013. jún. 17. 20:32
1 2 3 4
 31/32 Salamon Bálint ***** válasza:
Mert egy szenilis ex-szenátor szerint vannak UFO-k (nem azonosított repülő tárgyak), az még nem jelenti azt, hogy tényleg léteznek. Látott valami bizonyítékot, amit az úr bemutatott volna? Én nem.
2013. jún. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Végig nézted egyáltalán? Nem azonosítatlan dolgokról beszélt elsősorban hanem ET-ről. És igen, vannak bizonyítékok. Katonai beszámolók tömkelege, ez csupán egy bejelentés volt, mint mondtam egyre több ilyen bejelentés lesz és eddig is voltak. Ha te nem hallottál ezekről akkor minek szólsz hozzá?

Tárgyi bizonyítékok sokasága, fotók stb. Vagy az hogy több száz ember lát egyszerre egy jelenséget. Természetesen nem adták le a médiában soha, talán mert a pánikot el akarják kerülni.

Szerinted szenilis ez a kanadai miniszter. De mit mondasz arra a több ezer (már lassan milliónyi) beszámolóra amik erről szólnak. Mindenki szenilis szerinted? Bizonyíték mindig is volt amúgy, egyszerűen csak le kell állni a médiafüggőségről és a valóságban hinni. Nem tudom ez neked miért nehéz. Én eddig még egy értelmes emberrel sem találkoztam aki azt mondta volna hogy a végtelen nagyságú univerzumban egyedül lenne az ember.

De ez amúgy mindegy is. Ha a valóság helyett inkább csukott szemmel mászkálsz továbbra is akkor senki nem tart vissza. Van akinek plusz körökre van szüksége míg elér egy bizonyos szintre.

2013. jún. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!