Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Tiszteletem mindenkinek,...

Tiszteletem mindenkinek, Nagyon kiváncsi lennék a véleményükre hogy 35 évesen Két gyermekem van elmennék a Hadseregbe szerződéses katonának: Nagyon lehetetlennek tünik? Volt aki ezt már megvalositotta?

Figyelt kérdés
2013. júl. 3. 08:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért ne. Van párod, vagy családtagod, aki hét közben gondoskodik a gyerekekről?
2013. júl. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Férjem van adott estebe otthonról megoldott hogy dolgozzon illetve nagyik is vannak. de nagyon elvetemült ötlet lenne?

Szeretnék végre kiteljesedni

2013. júl. 3. 08:55
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is ugyanezt csinálom... hajrá :)

nekem pont azt mondták benn pár napja hogy 40 éves korig lehet jelentkezni. ,,valamiért azt hittem, hogy 35.


és tudok valakiről aki lány és 40 évesen valósította meg. pont mostanában.

2013. júl. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
egyébként ez is egy heti 40 órás munka sok esetben... mondjuk ha már ott tartasz, várost nem választhatsz magadnak, oda mész ahová küldenek. miért nem mész be a toborzóirodába és kérdezed meg, mik a lehetőségek?
2013. júl. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!