Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Lehet szemuveges aki be akar...

Boty1226 kérdése:

Lehet szemuveges aki be akar lepni az idegenlegioba?

Figyelt kérdés
sziasztok tudja valaki ha -1es dioprias szemuveget hordok megprobalhatom az idegenlegioba a belepest vagy inkabb mutesem meg a szememet vagy kontakt lencsevel probalkozam?
2013. aug. 6. 05:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem műtét.

Már a Honvédség tisztképzőjében is megkövetelik, hát akkor pláne még ott...

2013. aug. 6. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Műtét. Kontakt lencse esélytelen. Kieshet, bemehet alá a kosz, stb.
2013. aug. 6. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Inkább műtét de én úgy tudom hogy valamennyi dioptriáig lehet szemüveget hordani
2013. aug. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Van olyan beosztás , ahol lehet szemüveget hordani , de a felvételi esélyeket nem javítja...
2013. aug. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Megjegyzem : a szemműtét ( ha fénytörési hibáról beszélünk )akkor lehetséges , ha már megállt a szemed romlása , ez

18-22 éves korban szokott bekövetkezni.

Ha fiatalabb vagy , nem fognak megműteni , vagy ha igen , akkor visszaromlik a szemed .

A szemműtét után rosszabb lesz az éjszakai látásod és szövődmények is lehetségesek.

Ja és érdekelne , amikor a francia idegenlégióban közlöd a kiképzőiddel , hogy neked napon kb. 2 évig napszemüveget kell viselned és elmennél a patikába , mert elfogytak a szemcseppeid....

2013. aug. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Fél évig kell utána napszemüveget viselni de értelemszerűen a műtét utáni napon még nem Franciaországban lesz...
2013. aug. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

lehetsz szemüveges vagy kontaklencses.

ugyanúgy, mint ahogy hiányos fogazat sem kizáró ok, ha orvosilag rendben van!

2013. aug. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nos koszonom mindenki valaszat nem ugy gondoltam hogy ma megmutettem a szememet es mar holnap aubagneben vagyok idegenlegiosnak jelentkezve hanem most mutenem es csak jovo ev kozepe fele probalkoznek adig is a fizikai reszre koncetralnek azal nincs gond nagyaboll le szaladok 10 km de azert szeretnek meg jobban felkeszulni ezert naponta 2 3 orat edzem es gondolom ha megmutettem 7 8 honap allat megprobalhatom
2013. aug. 7. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!