Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Szerinted jó a véderő? Szeretn...

Szerinted jó a véderő? Szeretnél belépni? Mi a véleményed róla?

Figyelt kérdés

Aki még nem ismerné:

[link]


A Véderő egy, a magyarság, a Magyar haza védelméért alakult mozgalom, melynek tagjai megcsonkított országunk fennmaradásáért harcolnak.


2009. okt. 30. 08:57
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/97 anonim ***** válasza:
48%
A jelvényben azok AK47-esek? Pedig az orosz fegyver, valószínűleg pont az, amivel még a magyarokat fenyegették és ölték nem is olyan régen a megszállók. Epic fail, így nem kell.
2009. okt. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/97 anonim ***** válasza:
52%

Az egy AMD-65-ös,ha már ennyire érdekel!


Ha nem értesz a fegyverekhez,akkor inkább maradj csendbe!

2009. okt. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/97 anonim ***** válasza:
33%
De nem számít, nevezd csak AK47-nek, ami nincs a Véderő repertoárjába. Kitartás! Ui: a II.VH után a Kalasnyikovból fejlesztették ki szinte az összes hadsereg gépkarabélyát, mert ami jó, az jó!
2009. okt. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/97 anonim ***** válasza:
80%

kinőttem én már a katonásdiból meg az indiántáborokból. Másrészt meg végignézve az oldalt, én rájöttem, hogy én zsidózás nélkül is képes vagyok marhára magyarnak érezni magam, ehhez az érzéshez nincs szükségem sem forradalmárosat játszanom, se zsidóznom. Enélkül és a többi baromság nélkül is képes vagyok "megbirkózni" a magyar identitásommal.

Ezek viszont láthatóan csak úgy tudnak magyarok lenni, hogy ahhoz mindenféle pótcselekvés kell, és egy mondatot nem képesek leírni anélkül, hogy bele ne raknák a nemzet szót. Közben meg pont ők bomlasztják a nemzetet, hogy mindenkit, aki nem tetszik nekik, azt próbálják kizárni belőle.

Én - azáltal, hogy elfogadom, hogy a másik lehet egy s*ggfej, egy barom, és az anyját is időnként szidhatom, de soha a büdös életben nem kérdőjelezem meg, hogy ugyanolyan magyar, mint én, hogy minden s*ggfejsége ellenére sajna egy nemzet vagyunk, és a hazaárulót nem használom mindennapos szitokszóként -, ezáltal sokkal inkább vagyok "nemzeti" és magyar, mint ezek a bohócok.

2009. okt. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/97 A kérdező kommentje:
Ezek a bohócok védik a nemzetünket,kíváncsi lennék hogy te is megállnád így a helyedet. Nemtudom milyen zsidózásról beszélsz,de az a baj a sok birkánál ha kimondjuk azt a szót hogy zsidó már antiszemiták vagyunk. Azért vagyok antiszemita mert tiltakozok Simon Peresz kijelentése ellen? Azért vagyok antiszemita mert nem szeretném hogy a bankok amiket zsidók irányítsanak az utcára tegyenek (nincs hitelen,de ezt mondhatom mások nevében is) Azért vagyok antiszemita mert a holokausztot túlzásba viszik? Nekünk lenne miről bőven megemlékezni: Doni katasztrófa,Délvidéki vérengzések, II vh stb,nem pedig egy olyat siratni ami alig érintett és nem is voltak gázkamrák,nem volt emberből készült szappan és nem öltek meg 6millió zsidót. Ha ezek miatt vagyok antiszemita akkor legyek,de ha valaki ezt használja akkor legalább tudja már hogy mit jelent! Engem is azért szavaztak le mert jobbikos vagyok,de ez cseppet sem érdekel.
2009. okt. 30. 09:57
 6/97 anonim ***** válasza:
78%

Kedves "Nagy Magyar" áll hazafink!


Azért mert kiléptél,nem kell lehordani minket mindennek!Maradj meg díszpintynek,vagy fotelrambónak!

2009. okt. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/97 A kérdező kommentje:
Örülnötök kellene hogy van ilyen hogy véderő. Miért is? A magyar honvédség helyzete siralmas,a katonáink is missziókban vannak. Lenne egy háború lesöpörnének minket (ez köszönhető a politikusoknak) A sorkatonaságot meg vissza kellene állítani.
2009. okt. 30. 10:13
 8/97 anonim ***** válasza:
57%

Kedves kérdező!

Nem azért vagy antiszemita, amit itt felsorolsz, hanem azért mert mással sem tudsz foglalkozni, mint a zsidókkal. Mániákusan azt lesed, mikor szidhatod őket egy kicsit, milyen dologhoz kapcsolhatod a zsidóknak és képtelen vagy felfogni, hogy a zsidók nem csak 30 és 60 év közötti férfi üzletemberekből állnak, hanem kisfiúkból, kislányokból és nagymamákból is, akik vajmi kevés kárt okozhattak neked életük során.

2009. okt. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/97 anonim ***** válasza:
64%

Ha ha ha, nem véderő, pö.csverő! XD Csak a szokásos szánalmas, gyűlöletből élő banda, viccesek. A jobbik már nem tud másba kapaszkodni, csak egy puccsban reménykedhetnek! Vesztesek. :)

Morvai:

"Mostantól mi határozzuk meg, hogy itt mi történik, és a magukfajták(értsd nem jobbikosok) fognak igazodni! Elviselhetetlenné fogjuk tenni az (miniszterelnök) életét, és az önökét is! Itt az ideje, hogy mi határozzuk meg az önök sorsát... az igazságtétel örömteli dolog számomra."

Igazi magyarszerető nyilatkozat, ha nem vagy jobbikos, pusztulj! XD

2009. okt. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/97 anonim ***** válasza:
84%

*...kapcsolhatod a zsidókat...

Elnézést.

2009. okt. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!