Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A katonai alkalmassági vizsgán...

A katonai alkalmassági vizsgán, a fekvőtámaszt hogyan kérik pontosan?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy az meg van-e szabva, hogy milyen gyorsan csináljam a fekvőtámszokat, vagy mindegy, csak szabályos legyen. Mert gyorsan sokkal többet tudok megcsinálni mint lassan, ugyanolyan szabályos tartással és ugyanolyan mélyre engedve.

2013. aug. 28. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
Szabályos XD
2013. aug. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 szonjababa91 válasza:
100%
két perc alatt minél többet, de ne pumpálás legyen, hanem tényleg szabályos fekvő, de attól is függ, h a számlálónak milyen napja van.:P
2013. aug. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 bence1315 válasza:
88%
Egy honapja voltam alkalmaságin és nem nézik jó szemmel ha gyorsan csinálod!Én is igy csináltam,szabályosnak szabályos volt de azt mondta ne gyorsan (és tényleg ne gyorsan csináld mert engem is megállitot és kevesebb idöd marad)!
2013. szept. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló köszi, pont erre voltam kíváncsi.
2013. szept. 5. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!