Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ha a Than Károly Honvédelmi...

Ha a Than Károly Honvédelmi Gimnáziumba járok akkor viselhetem kozteruleten a honvédség ruháját?

Figyelt kérdés
2013. szept. 26. 21:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. szept. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
9.duna? :D
2013. szept. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen, 9.Duna! :D
2013. szept. 28. 22:53
 4/11 anonim válasza:
névszerint? :)
2013. szept. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Miért érdekel az téged hogy én ki vagyok? :D
2013. szept. 30. 23:08
 6/11 anonim ***** válasza:
Természetesen viselheted.
2013. okt. 1. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát csak annyira amennyire egy civil viselheti. Katonák nem viselhetnek civilbe egyenruhát, bár úgy tudom ti nem vagytok azok. Mind1 rendfokozat semmiképp nem lehet rajta.
2013. okt. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Utolsó, pont az a lényeg h a katonának egyenruhát kell viselnie közterületen is, es tudtommal civilek nem viselhetik. Csak olyan aki középfokú vagy felsőfokú katonai oktatásban vesz részt, es tudtommal mi kozepfokuban veszünk részt. De nem vagyok ebben biztos..
2013. okt. 1. 20:54
 9/11 anonim ***** válasza:
Jó akkor halkan megsúgom hogy csak a hivatásosok viselhetik szolgálati időn kivül, mégpedig a hazafelé vezető legrövidebb úton, így írja a szabályzat, de egyébként a hivatásosok is inkább civilbe mennek haza. Sem a tisztjelöltek sem az altisztjelöltek nem viselhetik civilbe a gyakorolót, csak a köznapit, de azt sem szoktuk, mert amíg az embernek nincs rendes rendfokozata ez csak velvágás. ( szerintem) Ti nem tudom mik vagytok :D, de az tuti h civilbe nem viseltek gyakorlót :D nem azon múlik egyébként hogy mennyire vagy katona. Eddzél sokat, legyen jó kiállásod és fizikumod, meg olvass sokat a témáról, más hadseregekről stb. Hogy ha majd katona akarsz lenni és egyszer az leszel, akkor ezeket majd hasznosítani tudd.
2013. okt. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyébként egy civil minden további nélkül viselhet gyakszit, ha nincs rajta rendfokozati jelzés. Max a katonai rendész megállítja és elbeszélget vele h nem kéne, de sokat nem tud csinálni mert ha az illető civil akkor minden joga megvan hogy országjelzés és rendfokozat nélkük egyenruhát viseljen, ugyanúgy ahogy kimehetsz madárjelmezben is. Szóval ha ettől leszel fszagyerek vegyél nyugodtan bármelyik military shopban vmi leselejtezett gyakorlót aztán lehet vagánykodni. Kedvencem amikor 40 kilós gyereket látok a buszon gyakorlóba, nyakig lelógó hajjal meg 2 centis kamaszbajusszal
2013. okt. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!