Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Milyen a 3 hónapos katonai...

Milyen a 3 hónapos katonai alapkiépzés Szentendrén?

Figyelt kérdés
Részletek érdekelnének, a napirendről, az ételről, fizikailag mennyire megterhelő, milyen a laktanya felszereltsége, állapota, bármilyen információnak örülnék, köszönöm.

2013. okt. 1. 15:01
 1/1 László22 válasza:

Szia

Hát katonai, milyen lehetne. Az étel megehető, a napirend mindig más, attól függ éppen melegebben van vagy hidegebb. Én tavasszal voltam ott, és jól éreztem magam. Folyamatos elfoglaltság volt, fizikailag eléggé megterhelő főleg ha nem vagy hozzá szokva a megterheléshez. Futás, fekvőtámasz, és felülés, ezeket kell erősíteni, mert ezek minden mennyiségben lesznek. A laktanya felszereltsége olyan amilyennek kell lenni-e. Megvan minden ami kellhet. Kb ennyit tudnék mondani. Ha valami kérdésed van még nyugodtan tedd fel, ha tudok válaszolok.

2013. okt. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!