Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Katona (nő) szeretnék lenni,...

Katona (nő) szeretnék lenni, mit kell tennem?

Figyelt kérdés
Most vagyok 14 éves és nagyon szeretnék elmenni katonának,csak nemtudom még hogy hogy vannak az ilyen dolgok, pl. hova kell jelentkeznem tudom hogy csak 18 éves kortól lehetek.de addig is hova vagy mit kell csinálnom? Segítsetek , köszi előre is! :)?

2013. okt. 28. 20:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
nuku cigi nuku pia fizikumot fejleszted
2013. okt. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 fospuska ***** válasza:
Befejezni valami középiskolát és becsattogni a legközelebbi toborzóirodába. Vagy jelentkezel a Nemzeti Közszolgálati Egyetemre, ha nem közlegényként akarod kezdeni a pályafutásod.
2013. okt. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
köszii..és nem cigizek,,nem iszok!
2013. okt. 28. 20:36
 4/20 anonim ***** válasza:
Legyen jó fizikumod, de még inkább pszichikailag erős és stabil. Érettségi után jelentkezz a megfelelő főiskolára/egyetemre.
2013. okt. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Legyen jó tesi jegyed és tórnázzál sokat !
2013. okt. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
köszi:)
2013. okt. 28. 21:04
 7/20 anonim ***** válasza:
22%

kérdező, inkább légy háziasszony és szülj sok gyereket a népnek!

hidd el nem jársz jól, ha elküldenek a kommunisták téged irakba vagy akárhova! meg fogsz halni, ha elmész!

az mszp alatt sok magayr katonát küldtek irakba meg afganisztánba, sok meg is halt!

2013. okt. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Ha az életembe is kerülne én engem az se izgat annál nagyobb adrenaillöket nincs szerintem és én nem tehetek róla nagyon vonz ez a munka és izgalmas is ..tudom mivel jár!..
2013. okt. 28. 21:12
 9/20 A kérdező kommentje:

*bocs adrenalinlöket

és én sose szerettem a hétköznapi dolgokat mindig az extrém dolgok érdekeltek amik érdekesek és izgalmasak és tudom h ez mit tudhat róla ..azt gondolják páran de én rengeteg dokum. filmet láttam és sok mást szóval kb tisztába vagyok a dolog súlyával.!:)

2013. okt. 28. 21:15
 10/20 anonim ***** válasza:

A saját hazámért én gondolkodás nélkül vonulnék hadba, de pont afganisztánért (pff...) biztos, hogy nem.... Aztán meg ha ne adj isten, x év múlva itt lenne sok katonára szükség, akkor sehol nem lennének, mert megdöglöttek ott sz*rfalván...

De szép, hogy ilyen ambícióid vannak...

2013. okt. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!