Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mennyi idő amíg előreláthatóan...

SNW kérdése:

Mennyi idő amíg előreláthatóan bekerülök a honvédséghez alkalmassági vizsgák után?

Figyelt kérdés

Október 30-31 én voltam alkalmassági vizsgálatokon kecskeméten a Repülőorvosi Kórházban.

Sikerült minden, megkaptam az alkalmas minősítést és ahogy beszéltük a toborzó irodában is egyből odaszóltam amint megtudtam hogy minden megvan.

Megtörtént, most arról van szó hogy várj a papírokat pestről és a vér ereményt (amivel szerintem biztos hogy nem lehet problémám) Mielőtt mentem volna kiderült hogy Tatán volna hely ha sikerül minden, meddig kell várni a papírokra? A februári bevunláson ott leszek azt mondták akkor ha sikerül, de mégis mikor tudok meg valamit? Érdeklődtem és még nem tudnak mondani semmit, akik bekerültek náluk ez hogy ment?



2013. nov. 23. 09:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit aggódsz. Egyszerűen éld az életed, és decemberben vagy januárban megkapod majd a behívót Szentendrére a tavaszi kiképzésre.
2013. nov. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia lécives elmondanád hogy neked hogy sikerult hogy mit kértek számon meg mien szakmával jutotál be lécives ha meg tenéd én is majd oda akarnék meni de még van 2 évem a sulibol ha el kudenéd pribibe meg köszöném
2013. nov. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

szia,


minimum 8 osztály legyen meg, nem feltétlen szükséges szakma vagy érettségi de előny nyílván ugyanúgy mint a jogosítvány is.


komplex orvosi vizsgálat, pszichológia és fizikai felmérés amni 3200 méter futásból, 2 perc alatt felülésből ahány megy, és kettő perc alatt fekvőtámaszból ahány megy + a fekvőt nálunk fel lehetett váltani húzódzkodással.

remélem tudtam segíteni, hajrá!

2013. nov. 23. 20:18
 4/4 anonim ***** válasza:
o köszi
2013. nov. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!