Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Honvédség fizikai alkalmassági...

SNW kérdése:

Honvédség fizikai alkalmassági készülés?

Figyelt kérdés
ehónap 30. án utazok fel kecskemétre az alkalmasságira, a futás jól megy, a felüléssel sem lesznek gondok, de a fekvőtámaszaimon kellene javítani még bőven, kérlek esetleg akik túlvagytok rajta vagy katonák, segítenétek hogy mi alapján edzek direkt erre? Minden nap fekvőzzek vagy csak minden 2. nap? vagy hogy?

2013. okt. 9. 07:34
 1/5 Sága válasza:
100%
Én nem vagyok sajnos katona,de Pavelt idézve:"Ha sok fekvőtámaszt akarsz csinálni,akkor csinálj sok fekvőtámaszt!".Tehát egyszerre kitalálod,hogy pl 100 db és annyi szériában csinálod meg amennyiben sikerül a 100.Pihi 1 nap,másnap megint és egy idő után már sokkal kevesebb széria alatt sikerülni fog,a végén lehet egybe lenyomod a 100-at.
2013. okt. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszod!!!!! :)
2013. okt. 10. 13:15
 3/5 Miszter Gecc válasza:

Szia!

Én tavaly megcsináltam az erőnlétit. Készülni otthon is tudsz, semmi olyat nem kérnek, ami lehetetlen lenne. Egyik nap fekvőzz, másik nap felülésezz és akkor van egy napnyi pihenője az izmaidnak ( hétvégén pihenj). A futótáv pedig 3200 méter. Nos, fuss 4000-et és akkor a 3200 meg sem fog kottyanni. KB ennyi. Kitartás. :D

2013. okt. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Makoscsiga válasza:
Hali! Meg szabad kérdeznem, hogy milyen szintet kell hozni futásból és több erőnléti felmérőből? Nem vagyok katona, csak puszta kíváncsiságból kérdem. Köszi!
2013. okt. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
persze, a felülésből és a fekvőből minimum 60 pontot kell elérni, + egy jó futás, 260 pontnak meg kell lennie a T4 es edzettségi szintnél, hogy bekerülhess az alakulathoz!
2013. okt. 11. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!