Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Női katonákról mit gondoltok?...

Női katonákról mit gondoltok? Mi a véleményétek?

Figyelt kérdés
Nem aktakukacokra gondolok, hanem harci alakulatban lévőkre.
2013. dec. 4. 11:55
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

Minden tiszteletem az övék. Szerintem ők is lehetnek katonák, ha arra vágynak.


32/F

2013. dec. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

az a véleményem, hogy a történelem során bebizonyosodott, hogy:


1. a nők ugyanolyan jó harcoló katonák tudnak lenni, mint a férfiak

2. a koedukált harci egységekben nemi feszültségek alakulnak ki, ami rontja a morált

3. a férfiak nehezen viselik a sebesült, szenvedő nő látványát, ami rontja a morált

4. átlagban a férfiak fizikuma fejlettebb, mint a nők fizikuma, így egy koedukált egység vegyes fizikai képességekkel bír


ezért úgy gondolom, hogy a nőknek csak úgy van helyük a harctéren, ha egynemű alakulatokban szolgálnak

2013. dec. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
Elismerem, hogy egy nő is lehet a feladat ellátására alkalmas fizikailag és mentálisan egyaránt. Viszont ez nekem teljesen szemben áll a nőiességgel. Tulajdonképpen többnyire az emberséggel is.
2013. dec. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
22%

"a férfiak nehezen viselik a sebesült, szenvedő nő látványát, ami rontja a morált"


Azért elgondolkodtató az a férfi, akit csak a sebesült nők viselnek meg. Bár szerintem a háborúk során történő erőszaktételek ezzel azért szembemennek. No comment...

2013. dec. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 gazi ***** válasza:
100%
Milyen jó lenne, ha háború idején csak női katonák lennének és amikor az a sok szexre kiéhezett nő rászabadul a férfilakosságra... mmmmmmm...
2013. dec. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sajna most csak a saját századukra szabadulnak rá...egyenlőre.
2013. dec. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
95%

Én kilenc évig voltam katona. Volt amikor több női beosztottam volt mint férfi.


Ez alapján azt mondom, hogy 10 -ből egy ha megérdemli hogy katona lehessen.


Sajnos be kellene látni, hogy nem minden feladatra alkalmasak a nők - bár minden tiszteletem az övék. Rengeteg mindent nem bírnak fizikailag, se lelkileg, se pszihésen. A legnagyobb baj viszont mégiscsak az, hogy a technikai, műszaki dolgokban sem tudják hozni azt a szintet ami kellene. Pedig rengeteg gép, autó, teherautó, lánctalpas van.


Viszont ha jön egy TV stáb, vagy újságíró akkor szinte 100% hogy nő fog bekerülni az újságokba, TV -be. Mert érdekes, csinos, különös.


Szívesen írnék mást, de én így látom.


Két további gond szokott még megjelenni.


Az egyik, a szerelmi kapcsolatok. Igen rosszul jön ki, ha egy tisztes egy főtiszttel kavar. Aki mondjuk az én beosztottam, de a főnököm szeretője... és sok házasság is van ilyen. Volt egy idő amikor a tisztek feleségeit "beöltöztették".


A másik az amikor megelégelve a tehetetlenséget - de amúgy normális csaj lenne civilben - irodai munkát kapnak, ami még előrejutással is jár. Oda kevesebb szakértelem és fizikai aktivitás, de nehéz a felnézni az ilyen tisztekre, tiszthelyettesekre a többi jó karban lévő aktívan gyakorlatozó katonának.

2013. dec. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%

Normális csaj katonaként!?

Kizárt.

Eleve öngyilkos lennék ha egy nő jobb lenne fizikailag vagy mentálisan katonaként a harctéren.

Akkor minek vannak ott?!?!?

Egyenruhásként körülrajongják őket, mert csak döngetni akarnak a "kollégák"....persze mindíg sikerül is valakinek és nem veszik észre, hogy nem oda valók....

2013. dec. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!