Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Olvastam, hogy újra be akarják...

Dádi-17 kérdése:

Olvastam, hogy újra be akarják vezetni a kötelező katonaságot. Mennyire biztos ez? Visszamenőleg is vagy csak azoknak akik utána töltik be azt a kor?

Figyelt kérdés
2013. dec. 5. 16:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Az olvasásba az olvasott szöveg értelmezése is beletartozik.
2013. dec. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%

Ejj istenem, a mai generáció nemcsak, hogy olvasni nem akar már, de nem is tud.


Ennyi, kész, szép volt emberek, az emberiség kifog pusztulni 100 éven belül. Szép munka, ezt is összehoztuk.

2013. dec. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
utánanéztem megtaláltam hogy kamu, de mikor olvastam akkor még nem írtak róla mást. csak ma jutott eszembe gondoltam megkérdezem :)
2013. dec. 5. 16:34
 4/11 STIG999 ***** válasza:
Egyeseknek jót tenne...
2013. dec. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Nem is csoda, hogy népszerű a mai fiatalok körében az okostelefon. Ha már a gazdája nem az...
2013. dec. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
jajj bocsánat! kerestem én h kérdezte-e már valaki de nem találtam, nyilván ha látom elolvasom ott és nem kérdezem meg. Mellesleg meg értem amit olvasok nem vagyok hülye, csak amikor olvastam róla még senki nem írta h kamu vagy nem. Köszönöm a válaszokat elég lesz.
2013. dec. 5. 16:42
 8/11 anonim ***** válasza:
tessék régebbi kérdések erről, és még van egy csomó amit nem linkeltem be
2013. dec. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hol olvastad? Országos napilapban? Hiteles internetes portálon?
2013. dec. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
rendben köszi :) nem értem én csak olyanokat találtam ahol beszélték h kellene és mikor megírtam a kérdést akkor se dobott oda olyanokat amibe bent lehet, azt is megnéztem. de látom tényleg rohadt sokan kérdezték már, bocsi
2013. dec. 5. 19:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!